کد خبر: 2707
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - اسفند ۲۸, ۱۳۹۶
در گشت کنترلهای صورت گرفته در روزهای اخیر ، مامورین محیط زیست رودبار یک مورد تصرف درحاشیه رودخانه سفیدرود که برداشت غیر مجاز هم انجام داده بود و همچنین یک مورد برداشت غیر مجازشبانه شن و ماسه جلوگیری کرده و عوامل آن را به مراجع قضایی معرفی نمودند . مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان... Read more »

در گشت کنترلهای صورت گرفته در روزهای اخیر ، مامورین محیط زیست رودبار یک مورد تصرف درحاشیه رودخانه سفیدرود که برداشت غیر مجاز هم انجام داده بود و همچنین یک مورد برداشت غیر مجازشبانه شن و ماسه جلوگیری کرده و عوامل آن را به مراجع قضایی معرفی نمودند .

مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان رودبار در ایام پایان سال به صورت شبانه روزی حوزه استحفاظی شهرستان را به سبب جلوگیری از تخلفات زیست محیطی ، به ویژه تخلفات مربوط به تخریب ، تصرف و برداشتهای غیر مجاز شن و ماسه ، در گشت و کنترل و پایش خود داشته که در این راستا در چند روز اخیر یک مورد تخریب را که با تراشیدن نیزار بستر رودخانه سفید رود باعث ازبین رفتن زیستگاه حیات وحش شده بود شناسایی نمودند .

بهروز آژ رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رودبار با اعلام این خبر گفت : عامل این تخریب همچنین به وسیله یک دستگاه لودر اقدام به تصرف حاشیه رودخانه سفیدرود و تبدیل آن به شالیزار نموده بود که مامورین این اداره با کسب دستور قضایی اقدام به جلوگیری از ادامه فعالیت و توقیف لودر نمودند .

آژ همچنین افزود در پایش های شبانه این اداره در دو روز اخیر یک مورد برداشت غیر مجاز شبانه نیز شنایی و تعطیل گردیده که باکسب دستور قضایی ، مامورین این اداره ، ماشین آلات متخلف که یک دستگاه لودر و دو دستگاه کمپرسی بودند را توقیف و تحویل کلانتری محل نمودند .

وی گفت : موارد تخلف این عوامل صورتجلسه شده و جهت اعمال قانون با تشکیل پرونده حقوقی به مراجع قضایی معرفی گردیدند .

آژ تصریح کرد یگان حفاظت این اداره در ایام تعطیل نوروز فعال بوده و از هرگونه تخریب ، تصرف و برداشت غیرمجاز جلوگیری خواهد کرد .

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای