کد خبر: 199
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - اسفند ۲۱, ۱۳۹۶
وِرو (Vero) شبکه‌ی اجتماعی جدیدی است که در روزهای اخیر بسیار از آن می‌شنویم و می‌بینیم. هرچند این شبکه‌ی اجتماعی از سال ۲۰۱۵  فعالیت خود را آغاز کرده، اما در هفته‌های اخیر با محبوبیت بالایی روبرو شده و در کشورمان نیز شاهد این موضوع هستیم که هر روز کاربران بیشتری به این شبکه‌ی اجتماعی جدید... Read more »

وِرو (Vero) شبکه‌ی اجتماعی جدیدی است که در روزهای اخیر بسیار از آن می‌شنویم و می‌بینیم. هرچند این شبکه‌ی اجتماعی از سال ۲۰۱۵  فعالیت خود را آغاز کرده، اما در هفته‌های اخیر با محبوبیت بالایی روبرو شده و در کشورمان نیز شاهد این موضوع هستیم که هر روز کاربران بیشتری به این شبکه‌ی اجتماعی جدید رو می‌آورند.

دو ویژگی اصلی باعث شده تا ورو در هفته‌های اخیر با استقبال گسترده‌ای از سوی کاربران روبرو شود. اولین عامل را باید عدم وجود تبلیغات در این شبکه‌ی اجتماعی خواند. دومین دلیل نیز استفاده از الگوی زمانی برای رعایت ترتیب پست‌های منتشر شده است، این در حالی است که شبکه‌های اجتماعی نظیر فیسبوک واینستاگرام از الگوریتم‌های مخصوصی برای نمایش فید خبری استفاده می‌کنند. البته یکی از عواملی که باعث شده تا شماری از کاربران شبکه‌های اجتماعی به سوی ورو بروند، تغییراتی است که اخیرا در اینستاگرام اعمال شده است. این تغییرات با تمرکز روی حذف بات‌ها و اسپم‌ها اعمال شده و از این‌رو باعث شده تا تعداد لایک‌ها برای شماری از کاربران مطرح اینستاگرام کاهش یابد.

اینستاگرام از ابتدای سال ۲۰۱۷ میلادی با تغییراتی که در الگوریتم خود ایجاد کرد، بکارگیری شماری از روش‌های پیشین برای افزایش میزان لایک خوردن یا کامنت گذاری را مشکل کرده است. از جمله‌ی روش‌های مورد اشاره باید به بلاک کردن هشتگ‌ها، استفاده از تعداد زیادی هشتگ، استفاده از هشتگ‌های تکراری زیر پست‌های مختلف، استفاده از بات‌ها و خرید فالور اشاره کرد که اینستاگرام در ماه‌های گذشته با بروزرسانی الگوریتم خود از آن‌ها جلوگیری می‌کند. همین سیاست باعث شده تا در ماه‌های اخیر به یکباره شاهد کاهش تعداد لایک‌ها و کامنت‌هایی باشیم که زیر پست‌های تلگرام افراد مخصوصا پرطرفدار ثبت می‌شود.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای