کد خبر: 187
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - اسفند ۲۰, ۱۳۹۶
معاون گردشگری سازمان  و دبیر ستاد تسهیلات سفر های نوروز منطقه آزاد کیش در یک نشست خبری برنامه ها و تسهیلات این سازمان در ایام سفرهای نوروزی را تشریح کرد. به گزارش خبرنگار عصر ایران مهمترین بخش های صحبت های علیرضا قائدیان به این شرح است. – ۳ بندر اصلی بندر چارک، آفتاب و لنگه مبادی ورودی مسافران... Read more »

معاون گردشگری سازمان  و دبیر ستاد تسهیلات سفر های نوروز منطقه آزاد کیش در یک نشست خبری برنامه ها و تسهیلات این سازمان در ایام سفرهای نوروزی را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار عصر ایران مهمترین بخش های صحبت های علیرضا قائدیان به این شرح است.

– ۳ بندر اصلی بندر چارک، آفتاب و لنگه مبادی ورودی مسافران نوروزی که قصد سفر به جزیره از طریق زمینی را دارند در نظر گرفته شده که برای تسهیل رفت و آمدها امسال علاوه بر امکانات فوق با هماهنگی سازمان بنادر ۴ فروندشناور برای حمل خودرو اضافه شده است.

– ماموریت اصلی شرکت هواپیمایی کیش ایر انتقال مسافران به جزیره در ایام تعطیلات نوروزی خواهد بود که در این راستا ۱۲ فروند هواپیمای این سازمان با ۴ هزار صندلی در اختیار مسافران قرار می گیرد.

–  هواپیمای کیش تلاش می‌کند در مسیرهای با مبدأ و مقصد کیش از قیمت‌های مصوب عبور نکند.

– امسال خودروهای تولید داخل با مدل ۱۳۹۰ و خودروهای خارجی با مدل ۱۳۸۵ شمسی با داشتن معاینه فنی معتبر مجاز خواهد بود تا از طریق بنادر و با کشتی در ایام تعطیلات نوروزی وارد جزیره کیش شوند و مدت حضور نیز به دلیل محدودیت های ترافیکی فقط ۵ روز خواهد بود. همچنین ورود کامیون، وانت و مینی بوس در این ایام به کیش ممنوع خواهد بود.

– هزینه ورود خودرو به جزیره کیش در نوروز ۲۰۰ هزار تومان است که در مبادی ورودی اخذ خواهد شد.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای