کد خبر: 27721
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - اردیبهشت ۹, ۱۳۹۷
استاندار گیلان: توسعه تجارت و توسعه گردشگری دریایی رافع معضل اشتغال است استاندار گیلان اظهار کرد: توسعه تجارت و توسعه گردشگری دریایی در قالب پروژه های نظیر مارینا از جمله مواردی است که می تواند نقش رافع معضل اشتغال را بازی کند. دکتر مصطفی سالاری در حاشیه افتتاح پروژه های دریایی و بندری شهرستان بندرانزلی... Read more »

استاندار گیلان:
توسعه تجارت و توسعه گردشگری دریایی رافع معضل اشتغال است

استاندار گیلان اظهار کرد: توسعه تجارت و توسعه گردشگری دریایی در قالب پروژه های نظیر مارینا از جمله مواردی است که می تواند نقش رافع معضل اشتغال را بازی کند.

دکتر مصطفی سالاری در حاشیه افتتاح پروژه های دریایی و بندری شهرستان بندرانزلی که با حضور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور صورت گرفت، گفت: فردایی روشن برای گیلان متصورم.

وی با اشاره به سفر صبحگاهی خود به بندر آستارا، اظهار کرد: خوشبختانه علاوه بر اینکه دو شناور پشتیبان و خدمات بندری در آستارا شروع به کار کرده اند، سرمایه گذاری بخش خصوصی با مبلغی بالغ بر یکصد میلیارد تومان ‌و آغاز ساخت سیلوهای گندم با هدف ایجاد تحرک پویا در مولفه های توسعه استان، از دیگر اتفاقات خوب امروز بود که شاهدش بودیم.

استاندار گیلان گفت: مقرر شد با حمایت سازمان بنادر و دریانوردی پروژه های متعددی جهت توسعه اشتغال‌ در شهرستان صورت گیرد.

سالاری، بندرانزلی را از بنادر پیشتاز استان در فعالیت ها و طرح های توسعه ای دانست و اظهار کرد: توسعه تجارت و توسعه گردشگری دریایی در قالب پروژه های نظیر مارینا از جمله مواردی است که می تواند نقش رافع معضل اشتغال را بازی کند.

وی با اشاره به زیرساخت های موجود در بندرانزلی، ابراز امیدواری کرد: با حمایت و همراهی سازمان بنادر و دریانوردی و حضور بخش خصوصی، شاهد توسعه و رونق اقتصادی در شهرستان باشیم.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای