کد خبر: 22400
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - اردیبهشت ۳, ۱۳۹۷
با دفاع رئیس جمهور از پیام‌ رسان های خارجی؛ آیا تلگرام فیلتر می‌شود؟ از چند سال پیش تاکنون وضعیت پیام‌رسان‌‌های خارجی از جمله تلگرام، موضوع داغی بوده است که بحث بر سر فیلترینگ آن همچنان ادامه دارد.  تلگرام از اواخر فروردین فیلتر می‌شود؛ از تلگرام نسخه پشتیبان تهیه کنید؛ تلگرام در روسیه فیلتر می‌شود؛ ممنوعیت... مطالعه بیشتر »

با دفاع رئیس جمهور از پیام‌ رسان های خارجی؛ آیا تلگرام فیلتر می‌شود؟

با دفاع رئیس جمهور از پیام‌ رسان های خارجی؛ آیا تلگرام فیلتر می‌شود؟

از چند سال پیش تاکنون وضعیت پیام‌رسان‌‌های خارجی از جمله تلگرام، موضوع داغی بوده است که بحث بر سر فیلترینگ آن همچنان ادامه دارد.

 تلگرام از اواخر فروردین فیلتر می‌شود؛ از تلگرام نسخه پشتیبان تهیه کنید؛ تلگرام در روسیه فیلتر می‌شود؛ ممنوعیت استفاده از تلگرام در بخش‌های دولتی و مدارس؛ این‌ها تیتر اخباری هستند که در طول یک ماه اخیر در رسانه‌های مختلف خوانده و شنیده‌‌‌ایم.

اما امروز حسن روحانی، رئیس جمهور کشور، تصویری در صفحه‌ی اینستاگرام خود منتشر و اعلام کرد:

رفع انحصار و کمک به تقویت پیام‌رسان‌های داخلی به معنای محدودسازی سایر شبکه‌های اجتماعی نیست. مردم حق انتخاب دارند و می‌توانند توأمان در شبکه‌های مختلف اجتماعی فعالیت داشته باشند.

‌دولت دوازدهم از فضای مجازی و امکان دسترسی و برقراری ارتباط مردم، حراست خواهد کرد.

روحانی همچنین در نشست هم‌اندیشی مدیران دولت، به فضای اشتغال مردم در فضای مجازی اشاره و اعلام کرده بود: «این فضا نباید بر هم بخورد. نمی‌توان بیکاری را هم به مشکلات اضافه کرد و برای هر کار، باید راه حل درستی ارائه کنیم.»

با دفاع رئیس جمهور از شبکه‌‌های پیام‌رسان خارجی باید منتظر باشیم و ببینیم در آینده باز هم بحث بر سر فیلتر تلگرام ادامه دارد و دعوت به پیام‌رسان‌های بومی و کوچ از تلگرام موضوع داغ رسانه‌ها خواهد بود یا خیر.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای