کد خبر: 22356
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - اردیبهشت ۳, ۱۳۹۷
بررسی فروش هفتگی فیلم‌های روی پرده سینما + جدول به گزارش خبر سرو به نقل از سینما تیکت  «لاتاری» پنجمین هفته اکران خود را با فروش یک میلیارد و ۹۷۷ میلیون و ۸۱۰ هزار تومان به پایان رساند تا برای دومین هفته متوالی صدر نشین جدول فروش هفتگی باشد. . بین سه فیلم بالای جدول... مطالعه بیشتر »

بررسی فروش هفتگی فیلم‌های روی پرده سینما + جدول

به گزارش خبر سرو به نقل از سینما تیکت  «لاتاری» پنجمین هفته اکران خود را با فروش یک میلیارد و ۹۷۷ میلیون و ۸۱۰ هزار تومان به پایان رساند تا برای دومین هفته متوالی صدر نشین جدول فروش هفتگی باشد.

. بین سه فیلم بالای جدول لاتاری تنها فیلمی بود که نسبت به هفته گذشته کاهش فروش نداشت و با افزایش فروشی نزدیک به ۱۰۰ میلیون تومان نسبت به هفته قبل توانست به مجموع فروش ۸ میلیارد و ۹۲۰ میلیون تومان دست یابد. پیش‌بینی می‌شود «لاتاری» در هفته‌های آتی از مرز ده میلیارد عبور کند که فروش خوبی برای فیلم‌های غیرکمدی محسوب ‌می‌شود.

فیلم‌های «مصادره» و «به وقت شام» نیز با حفظ فروش مطلوب هفته گذشته خود بدون آنکه با کاهش فروش چشمگیری مواجه شوند توانستند به ترتیب با فروش ۱ میلیارد و ۸۱۲ میلیون و ۱ میلیارد و ۷۳۱ میلیون تومانی خود رتبه‌های دوم و سوم جدول فروش هفتگی را به خود اختصاص دهند تا همچنان شاهد رقابت داغ سه فیلم ابتدای جدول باشیم. سه فیلمی که در میان آنها تنها نام یک کمدی‌ دیده می‌شود و همین امر نوید آن را می‌دهد که سینمای ایران می‌تواند روی فروش فیلم‌های اجتماعی خود نیز حساب ویژه‌ای باز کند.

فیلم «لونه زنبور» با فروش هفتگی ۱ میلیارد و ۴۴ میلیون تومان در رتبه چهارم جدول قرار گرفت و انیمیشن «فیلشاه» که این روزها با افزایش استقبال مخاطبان روبرو شده و اکران موفقی را تجربه می‌کند توانست با افزایش فروش  ۳۰۰ میلیون تومانی خود، در میان تمامی فیلم‌های در حال اکران  بیشترین افزایش فروش نسبت به هفته گذشته را داشته باشد.

فیلم «خرگیوش» ساخته مانی باغبانی که کمدی متفاوتی‌ست با فروش هفتگی ۲۸۳ میلیون ۷۹۴ هزار تومان به مجموع فروش یک میلیارد و ۵۹۵ میلیون رسیده و در رتبه ششم جدول فروش هفتگی قرار گرفت.

سینماتیکت هر هفته در کنار ارائه جدول فروش هفتگی و بررسی آن،  بخش ویژه‌ای به نام «ترین‌های هفته» برای مخاطبانش تدارک می‌بیند.

با «ترین‌های هفته» همراه ما باشید:

پرفروش‌ترین سینمای تهران «پردیس کوروش» با مجموع فروش ۹۲۱ میلیون و ۲۶۰ هزار تومان

پرفروش‌ترین سینمای سایر شهرها «پردیس هویزه» مشهد با فروش ۳۰۳ میلیون و ۳۳۴ هزار تومان

بیشترین رشد فروش نسبت به هفته گذشته انیمیشن «فیلشاه» با افزایش فروش ۳۰۰ میلیون تومان

پرتعدادترین اکران مردمی با حضور عوامل فیلم «لاتاری» با دو سانس اکران در سینمای مگامال و دو سانس اکران در هنر شهر آفتاب شیراز

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای