کد خبر: 26080
تعداد نظرات: 2 نظر
تاریخ انتشار: - اردیبهشت ۷, ۱۳۹۷
چین: برجام باید حفظ شود  سخنگوی وزارت خارجه چین اظهار کرد باید گفت و گوها و هماهنگی پیرامون وضعیت کنونی برجام را تقویت و با جدیت برای حفاظت از تمامیت آن تلاش کرد. به گزارش خبر سرو به نقل از ایرنا ‘هوا چون یینگ’ سخنگوی وزارت خارجه چین امروز جمعه در نشست خبری خود در... مطالعه بیشتر »

چین: برجام باید حفظ شود

 سخنگوی وزارت خارجه چین اظهار کرد باید گفت و گوها و هماهنگی پیرامون وضعیت کنونی برجام را تقویت و با جدیت برای حفاظت از تمامیت آن تلاش کرد.

به گزارش خبر سرو به نقل از ایرنا ‘هوا چون یینگ’ سخنگوی وزارت خارجه چین امروز جمعه در نشست خبری خود در پکن افزود: برجام توافق نامه چندجانبه بین ۵+۱، اتحادیه اروپا و ایران است و طی قطعنامه شماره ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل به تصویب رسیده است.
او ضافه کرد: چین مایل است بر اساس واقع‌نگری، عدالت و مسئولیت شناسی، به تلاش خود برای حفظ و اجرای برجام ادامه دهد.

** استقبال چین از اجلاس سران دو کره
‘هوا چون یینگ’ سخنگوی وزارت خارجه چین در ادامه با اشاره به اجلاس سران دو کره اظهار کرد چین برداشته شدن گام تاریخی میان دو کره را تشویق می کند.
او گفت: ما از طریق تلویزیون ملاقات بین رهبران دو کره را تماشا کردیم و ضمن کف زدن برای برداشته شدن این گام تاریخی میان دو طرف، عزم سیاسی و شجاعت آنان را تقدیر می کنیم.
سخنگوی وزارت امور خارجه چین آرزو کرد این ملاقات به نتایج مثبت برسد.
او گفت: ما انتظار داریم دو طرف با استفاده از این فرصت، روند جدیدی را برای برقراری آرامش پایدار در شبه جزیره کره آغاز کنند.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 2

اردیبهشت ۷, ۱۳۹۷

سلام ممنون

اردیبهشت ۷, ۱۳۹۷

خوب بود .ممنونم ازتون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای