کد خبر: 39623
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷
ادعای ترامپ در تازه ترین توییت ضد ایرانی!   رئیس جمهور آمریکا در توییتی عجیب علیه ایران مدعی شده که تهران در زمان برجام به هر طریق ممکن به دنبال تصرف خاورمیانه بوده است. به گزارش خبر سرو ـ رئیس جمهور آمریکا در توییتی عجیب علیه ایران مدعی شده که تهران در زمان برجام به... Read more »

ادعای ترامپ در تازه ترین توییت ضد ایرانی!

 

رئیس جمهور آمریکا در توییتی عجیب علیه ایران مدعی شده که تهران در زمان برجام به هر طریق ممکن به دنبال تصرف خاورمیانه بوده است.

به گزارش خبر سرو ـ رئیس جمهور آمریکا در توییتی عجیب علیه ایران مدعی شده که تهران در زمان برجام به هر طریق ممکن به دنبال تصرف خاورمیانه بوده است.

دونالد ترامپ در ادامه ادعای خود خاطرنشان کرده، چنین چیزی دیگر اتفاق نخواهد افتاد.

ترامپ نوشته، به یاد داشته باشید که آن‌ها چه رفتار بدی داشتند.

رئیس جمهوری آمریکا سه شنبه گذشته با تکرار اتهام ها علیه ایران، خروج واشنگتن از توافق هسته ای موسوم به برجام را اعلام کرده بود.

این اقدام با محکومیت گسترده داخلی و خارجی مواجه شد و تحلیلگران آن را نشانه حرکت واشنگتن به سوی انزوا و شکاف هر چه بیشتر میان کاخ سفید و متحدانش دانستند.

در همین حال واشنگتن پست در واکنش به تصمیم ترامپ برای از بین بردن توافق هسته‌ای ایران، این اقدام را حمله بزرگ به حاکمیت ملی دیگران به خصوص اروپا تعبیر کرد.

حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور اعلام کرده که حفظ برجام بدون آمریکا امکان پذیر اما بدون حضور و تامین منافع ایران غیرممکن است. وی با تاکید بر نقش مهم اتحادیه اروپایی گفته که منافع تهران در برجام باید به طور دقیق و صریح، تضمین شود و تا زمانی که منافع ایران تامین و تضمین باشد، به آن پایبند خواهد بود.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای