کد خبر: 36660
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷
استاندار گیلان: جمعیت شناور گیلان در توسعه شبکه‌های مخابراتی و زیرساخت لحاظ شود استاندار گیلان با اشاره به شناور بودن جمعیت در استان در برخی از اوقات سال گفت: شرکت‌های مخابراتی باید در توسعه شبکه‌های مخابراتی و زیرساخت جمعیت شناور استان را لحاظ کنند. مصطفی سالاری صبح امروز در کمیته تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات... Read more »
استاندار گیلان:
جمعیت شناور گیلان در توسعه شبکه‌های مخابراتی و زیرساخت لحاظ شود
استاندار گیلان با اشاره به شناور بودن جمعیت در استان در برخی از اوقات سال گفت: شرکت‌های مخابراتی باید در توسعه شبکه‌های مخابراتی و زیرساخت جمعیت شناور استان را لحاظ کنند.

مصطفی سالاری صبح امروز در کمیته تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات در سالن اجتماعات استانداری گیلان اظهار کرد: جمعیت استان گیلان شناور است و باید برای روزهای پیک مصرف جمعیتی حدود پنج میلیون نفر در نظر گرفته شود.

وی با بیان اینکه جمعیت استفاده‌کننده از شبکه‌های مخابراتی پس از تهران و کرج در استان گیلان متمرکزشده است افزود: اگر پوشش درصد شبکه‌های مخابراتی در گیلان بیشتر شود کمکی به ترافیک توزیع جمعیتی در سایر نقاطی می‌شود که از شبکه‌های مخابراتی بی‌بهره است

استاندار گیلان گفت: گیلان نقاط کوری دارد که به لحاظ گردشگری بسیار مستعد است اما از پوشش شبکه‌های مخابراتی برخوردار نیست.

سالاری با بیان اینکه اپراتورها در استان خوب کار می‌کنند افزود: انتظار می‌رود جمعیت گیلان به جمعیت اسمی لحاظ نشود بلکه جمعیت شناور را نیز در نظر بگیرند.

وی افزود: برنامه‌ریزی‌های خوبی در استان در کمیته‌های تخصیصی فناوری اطلاعات و ارتباط شده اما لازم است به‌صورت هدف‌گذاری شده در وزارت خانه بحث و بررسی شود.

استاندار گیلان با اشاره به کمبود زمین و گران بودن زمین‌های در مسیر انتقال شبکه‌های فیبر نوری خاطرنشان کرد: شبکه فیبر نوری باید با رایزنی با شرکت توانیر مذاکراتی شود تا از زیرساخت‌های آن‌ها برای انتقال شبکه فیبر نوری استفاده شود.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای