کد خبر: 37312
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - می 11, 2018
اشتباه فدراسیون، دلیل حذف رضاعلیپور از جام جهانی! اشتباه عجیب فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی باعث حذف قهرمان ایرانی از جام جهانی سنگنوردی چین شد.  به گزارش خبر سرو به نقل از ورزش سه، در حالی که قرار بود رضا علیپور بعد از حضور در مسابقات جام جهانی چونگ کنیگ چین و نتیجه ضعیفی که... Read more »

اشتباه فدراسیون، دلیل حذف رضاعلیپور از جام جهانی!

اشتباه عجیب فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی باعث حذف قهرمان ایرانی از جام جهانی سنگنوردی چین شد.

 به گزارش خبر سرو به نقل از ورزش سه، در حالی که قرار بود رضا علیپور بعد از حضور در مسابقات جام جهانی چونگ کنیگ چین و نتیجه ضعیفی که در این رقابت ها کسب کرده بود، برای جبران در یک دوره دیگر از جام جهانی در این کشور حاضر شود، با اشتباه فدراسیون از این اتفاق بازماند.

محمد زارعی، رییس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی در این باره به فارس گفت: « فدراسیون  جهانی آیکون‌های ثبت‌نام افزایش و تغییر داده بود به همین دلیل ما اطلاعی نداشتیم و اشتباهی در ثبت‌نام وی رخ داد.مسئولان فدراسیون جهانی فهمیده بودند که ما این ثبت‌نام را اشتباهی انجام دادیم؛ اما به ما اعلام نکردند و پس از اینکه سایت مسابقات بسته شد این موضوع را به ما اعلام کردند حتی چند ورزشکار کره‌ای و ژاپنی هم این اشتباه را انجام داده بودند.مسئولان فدارسیون جهانی یک مقدار نامردی و بی‌معرفتی کردند البته این‌ها چون اروپایی هستند بدشان نمی‌آید که علیپور رکورددار سنگ‌نوردی دنیا که یک آسیایی است در مسابقات حاضر نباشد.»

ثبت نام اشتباهی از سوی فدراسیون یک اتفاق عجیب در دنیای ارتباطات محسوب می شود و به نظر می رسد ضعف مسئولان فدراسیون در بخش بین الملل باعث این اتفاق شده است. شاید به زودی همین موضوع باعث افت رنکینگ رضا علیپور باشد که مدتی است صدرنشینی خود را در بخش سرعت سنگنوردی جهان حفظ کرده است.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای