کد خبر: 32240
تعداد نظرات: 2 نظر
تاریخ انتشار: - اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۷
تظاهرات گسترده در روسیه در اعتراض به دور جدید ریاست جمهوری پوتین با نزدیک شدن به موعد آغاز دور جدید ریاست جمهوری ولادیمیر پوتین در روسیه که شش ساله خواهد بود، اعتراضات مخالفان وی در سراسر این کشور تشدید شده است. خبرگزاری آسوشیتدپرس، امروز (شنبه) تظاهر کنندگان در سراسر روسیه اعتراضاتی را علیه آغاز دور... Read more »

تظاهرات گسترده در روسیه در اعتراض به دور جدید ریاست جمهوری پوتین

تظاهرات روسيه

با نزدیک شدن به موعد آغاز دور جدید ریاست جمهوری ولادیمیر پوتین در روسیه که شش ساله خواهد بود، اعتراضات مخالفان وی در سراسر این کشور تشدید شده است.

خبرگزاری آسوشیتدپرس، امروز (شنبه) تظاهر کنندگان در سراسر روسیه اعتراضاتی را علیه آغاز دور چهارم ریاست جمهوری ولادیمیر پوتین بر این کشور که چند روز دیگر خواهد بود، برگزار کردند.

آلکسی ناوالنی، سرشناس‌ترین مخالف ولادیمیر پوتین اعتراضات امروز را که با شعار “او سزار ما نیست” سازماندهی کرده است.

بر اساس یک سری گزارش‌های خبری و پست‌های منتشر شده در شبکه های اجتماعی این اعتراضات دست کم در ۱۰ شهر در خاور دور و سیبری روسیه با حضور صدها تن برگزار شده است. برخی گزارش‌ها نیز حاکی از دستگیری چند تن از سوی پلیس بوده اما آماری در این خصوص ارائه نشده است.

قرار است عصر امروز تظاهرات بزرگ‌تری در شهر مسکو برگزار شود و تظاهرکنندگان قرار است در این شهر یک راهپیمایی بدون مجوز را در یکی از خیابان‌های اصلی پایتخت و نیز در سن پترزبورگ برگزار کنند.

ولادیمیر پوتین قرار است روز دوشنبه دور جدید ریاست جمهوری اش را که شش سال خواهد بود، آغاز کند.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 2

اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۷

درود – اگه بازم مثل اين داريد بگذاريد

اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۷

خيلي دنبالش بودم-تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای