کد خبر: 34777
تعداد نظرات: 1 نظر
تاریخ انتشار: - اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۷
جهانبخش بازیکن سال آردیویسه هلند شد آقای گل ایرانی فوتبال هلند از دید یکی از معتبرترین سایت های ورزشی این کشور به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب و معرفی شد.  در فاصله ۴۸ ساعت از بسته شدن پرونده فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ هلند سایت Voetbal هلند از انتخاب علیرضا جهانبخش ستاره ملی پوش ایرانی باشگاه AZ به... Read more »

جهانبخش بازیکن سال آردیویسه هلند شد

آقای گل ایرانی فوتبال هلند از دید یکی از معتبرترین سایت های ورزشی این کشور به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب و معرفی شد.

 در فاصله ۴۸ ساعت از بسته شدن پرونده فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ هلند سایت Voetbal هلند از انتخاب علیرضا جهانبخش ستاره ملی پوش ایرانی باشگاه AZ به عنوان بازیکن سال آردیویسه خبر داد.

 

در گزارش این سایت هلندی آمده است:« اولین آقای گل ایرانی فوتبال اروپا که این فصل با نمایش خیره کننده خود نشان داد چه پیشرفت فوق العاده ای داشته است از دید  Voetbal International به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب و معرفی می شود. این انتخاب با جمع بندی آرا از سوی نویسنده ها و کارشناسان فوتبال فعال در این رسانه صورت گرفته است».

این سایت همچنین در کنار انتشار خبر مرد سال شدن جهانبخش هایلایتی از گل های دیدنی و نمایش درخشان ستاره ایرانی در بازی های آلکمار در فصل جاری را منتشر کرد که در این فیلم کوتاه بهترین گل ها و پاس گل های او به صورت گلچین نمایش داده شد.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 1

اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۷

دم شما گرم….

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای