کد خبر: 33278
تعداد نظرات: 3 نظر
تاریخ انتشار: - اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۷
رئیس جمهور: لج بازی با مردم به ضرر کشور است؛اسلام و انقلاب رنج مردم را نمیخواهد. رئیس جمهور: با فشار به نسل جوان به جایی نمی رسیم و نمی توان به نام تقویت پیام رسان داخلی مردم را از اشتغال محروم کرد. وی با بیان اینکه وعده ما به شما از روز اول ایجاد اشتغال... Read more »

رئیس جمهور: لج بازی با مردم به ضرر کشور است؛اسلام و انقلاب رنج مردم را نمیخواهد.

رئیس جمهور: با فشار به نسل جوان به جایی نمی رسیم و نمی توان به نام تقویت پیام رسان داخلی مردم را از اشتغال محروم کرد.
وی با بیان اینکه وعده ما به شما از روز اول ایجاد اشتغال در جامعه بوده و اینکه جوانان بتوانند اشتغال و صاحب کار و زندگی شوند، اظهار کرد: اشتغال زنان و جوانان وعده من به شما بوده است.
وی گفت: یکی از حرکت های دولت های یازدهم و دوازدهم این بوده است که راه ارتباطات مردم و راه کسب و کار از طریق فضای مجازی را باز کند.
رئیس جمهوری افزود: امروز تلاش می کنیم اینترنت پرسرعت را به تمام روستاهای ایران برسانیم.
وی اظهار کرد: برخی افراد از اینترنت پرسرعت خوششان نمی آید و می گویند اینترنت باید بسیار کند و به گونه ای باشد که اگر بخواهید به سایتی دسترسی پیدا کنید، زمان فراوان ببرد تا از ادامه کار پشیمان شوید.
وی گفت: دنیای امروز دنیای سرعت و ارتباطات است و اگر می خواهیم در ایران فساد از بین برود راهش اطلاع مردم و جوانان است.
دکتر روحانی افزود: بدون حضور جوانان، شفافیت و اطلاع مردم و تنها با دادگاه، پلیس و نیروی امنیتی نمی توانیم با فساد مبارزه کنیم لذا مردم باید از همه چیز با خبر باشند و دولت باید همه اطلاعات لازم را در اختیار مردم قرار دهد.
وی با بیان اینکه در تقدیم لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کشور به مجلس شورای اسلامی شاهد اظهار نظر جوانان در زمینه بخش ها و جزئیات لایحه بودیم، اظهار کرد: از انتقاد جوانان و ملت در این زمینه باید خوشحال باشیم و نباید جلو آنان را بگیریم.
وی گفت: ما در سال ۹۶ با هم عهد و پیمان بستیم که به عقب بر نخواهیم گشت و مسیر توسعه و پیشرفت کشور را ادامه خواهیم داد.
وی ادامه داد: هر کاری بخواهیم در این سرزمین انجام دهیم باید مردم و افکار عمومی را قانع کنیم.
رئیس جمهوری با بیان اینکه برای خدمت به مردم باید راه را برای مردم بزرگ این سرزمین تسهیل کنیم، تاکید کرد: مردم ایران از ما اجبار را نمی پذیرند.
وی افزود: مردم عزیز ایران، آگاه، دانا، انقلابی و هوشیار هستند و به آینده می نگرند و نباید کاری کنیم که در مقابل نسل های آینده پاسخ قانع کننده نداشته باشیم.
وی با بیان اینکه پیشرفت در اقتصاد در صورتی امکان پذیر است که همه با هم و در کنار هم و همفکر باشیم، گفت: موفقیت دولت در عرصه اقتصاد در صورتی است که راه را برای مردم باز کند زیرا مردم اقتصاد را بهتر از دولتی ها اداره خواهند کرد.
دکتر روحانی دربخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه خطه خراسان رضوی و شهرستان نیشابور، ظرفیت های بسیار بزرگ برای پیشرفت دارد افزود: ظرفیت های صنعتی این استان نشان می دهد آمادگی تبدیل شدن به قطب صنعتی کشور را دارد.
وی اظهار کرد: امروز در بخش فولاد، ایران یکی از صادرکنندگان مطرح جهان است و یکی از صادر کنندگان فولاد به اروپا هستیم و خطه خراسان رضوی ،سرزمین فولاد است.
وی گفت: امروز شاهد افتتاح مجموعه تولید ۲٫۵ میلیون تن گندله سازی در مجتمع فولاد نیشابور هستیم.
وی ادامه داد: آمادگی و ظرفیت کامل برای حرکت در صنعت، کشاورزی، گردشگری و حوزه دانش بنیان را داریم اما باید بدانیم هر جا، با هم حرکت کنیم پیروز خواهیم شد.
رئیس جمهوری با اشاره به صادرات ۹ میلیون دلار صادرات صنایع دستی از خراسان رضوی طی سال گذشته افزود: این استان زمینه و ظرفیت های فراوان برای پیشرفت دارد.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 3

اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۷

tashakkor

اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۷

چقدر خوب

اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۷

تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای