کد خبر: 52198
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - خرداد ۸, ۱۳۹۷
رای مجمع عمومی فراکسیون امید به کاندیداتوری عارف، مطهری و پزشکیان در انتخابات هیات‌رییسه سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس تصمیم مجمع فراکسیون محمدرضا عارف، برای ریاست مجلس و مطهری و پزشکیان برای سمت نائب رییسی کاندیدای انتخابات هیات ریسه مجلس خواهند شد. پارسایی  با اشاره به برگزاری نشست صبح امروز مجمع... Read more »

رای مجمع عمومی فراکسیون امید به کاندیداتوری عارف، مطهری و پزشکیان در انتخابات هیات‌رییسه

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس تصمیم مجمع فراکسیون محمدرضا عارف، برای ریاست مجلس و مطهری و پزشکیان برای سمت نائب رییسی کاندیدای انتخابات هیات ریسه مجلس خواهند شد.

پارسایی  با اشاره به برگزاری نشست صبح امروز مجمع عمومی فراکسیون امید اظهار کرد: در این جلسه بعد از ارائه گزارش کمیته انتخابات، اظهار نظرهای مختلفی مطرح شد و علی رغم اینکه در شورای مرکزی تصمیماتی اتخاذ شده بود این تصمیمات مجددا به رای مجمع عمومی فراکسیون امید گذاشته شد.

به گفته پارسایی در نشست مجمع عمومی پیرو درخواست تعداد زیادی از نمایندگان از محمدرضا عارف برای کاندیداتوری برای هیات رئیسه مجلس، به اتفاق آرا کاندیداتوری وی برای ریاست مجلس و مطهری و پزشکیان برای نائب رئیسی مجلس تصویب شد.

وی همچنین اضافه کرد: این تصمیم فراکسیون امید همچنین آب پاکی را بر دستان کسانی ریخت که در روزهای گذشته به دنبال ایجاد شائبه در مورد عبور فراکسیون از آقای مطهری بودند.

سخنگوی فراکسیون امید اضافه کرد: در مورد ارکان دیگر هیات رییسه نیز برای شش دبیر و سه ناظر رای گیری شد اما در عین حال به هیات رییسه فراکسیون در مورد اعلام کاندیداهای دبیری و کارپردازی بسته به شرایط و اتفاقاتی مانند تعامل با سایر فراکسیون اختیار داده شد.

به گفته پارسایی پیش از این شورای مرکزی فراکسیون امید مقرر کرده بود چهار دبیر ( شامل یک سهمیه برای زنان و یک کارپرداز) برای هیات رییسه معرفی شود.

پارسایی همچنین گفت که طبق تصمیم مجمع عمومی فراکسیون امید پروانه سلحشوری، سید فرید موسوی و حسن لطفی به عنوان کاندیداهای کارپرداز و محمدعلی وکیلی، علی اصغر یوسف نژاد، عبدالکریم حسین زاده، علیرضا رحیمی، سیده حمیده زرآبادی و زهرا ساعی به عنوان کاندیداهای دبیری فراکسیون امید برای انتخابات هیات رییسه انتخاب شدند.

وی همچنین افزود که انتخاب کاندیداهای ارکان کارپردازی و دبیری فراکسیون به ترتیب اولویت رای افراد خواهد بود.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای