کد خبر: 32992
تعداد نظرات: 1 نظر
تاریخ انتشار: - اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۷
رفع حصر تدريجي/گشایش ها در وضعيت محصورين/ پایان حصر خانم رهنورد گشايش‌ها در وضعيت محصورين ادامه دارد و اميدواري‌ها به رفع تدريجي حصر تقويت شده است. اسماعيل دوستي ديدار جديدي را روز پنجشنبه با شيخ مهدي كروبي داشته و تاكيد مي‌كند كه حلقه ملاقات‌ها بازتر شده است. دبيركل محصور حزب اعتماد ملي تاكنون ميزبان محمدرضا... Read more »

رفع حصر تدريجي/گشایش ها در وضعيت محصورين/ پایان حصر خانم رهنورد

گشايش‌ها در وضعيت محصورين ادامه دارد و اميدواري‌ها به رفع تدريجي حصر تقويت شده است. اسماعيل دوستي ديدار جديدي را روز پنجشنبه با شيخ مهدي كروبي داشته و تاكيد مي‌كند كه حلقه ملاقات‌ها بازتر شده است. دبيركل محصور حزب اعتماد ملي تاكنون ميزبان محمدرضا عباسي‌فرد و حجت‌الاسلام ذوالنوري نيز بوده است. مهندس موسوي اما آنطور كه گفته مي‌شود درخواستي براي ملاقات با سياسيون نداشته و ترجيح داده است كه با اعضاي خانواده و اقوام خود بيشتر ملاقات كند. امكان اين ديدارها به مرور و بعد از پيگيري‌هاي دولت و مجلس به خصوص كميته رفع حصر فراهم آمد.

به گزارش  خبرسرو به نقل  از اعتماد، تغيير وضعيت حصر خانم رهنورد موضوعي است كه در ماه‌هاي اخير بارها توسط افراد مختلف بيان و از سوي فرزندان وي تكذيب شده است. اين‌بار اما اسماعيل دوستي اطمينان مي‌دهد كه گشايش‌ها حقيقي بوده و حتي امكان رفت و آمدهاي بدون محافظ فراهم شده است.

خروج زهرا رهنورد از حصر

اسماعيل دوستي، عضو حزب اعتماد ملي در گفت‌وگو با «اعتماد » از جزييات ديدار اخيرش با مهدي كروبي گفت.

ديدار جديدي با آقاي كروبي داشته‌ايد، از جزييات آن بگوييد؟

عصر روز پنجشنبه ديداري دو تا دو و نيم ساعته با آقاي كروبي داشتم. براساس هماهنگي‌هايي كه صورت گرفته بود اين ديدار انجام شد. خيلي موثر و خوب بود. الحمدلله حال ايشان خوب و گشايش خوبي هم صورت گرفته است. اقوام آقاي كروبي رفت‌وآمد دارند و حاج‌آقا مشكل خاصي نداشت و خيلي هم الحمدلله سرحال بود.

يعني حلقه ملاقات‌كنندگان بازتر شده است؟ امكان دارد افراد ديگري از حزب اعتماد ملي با آقاي كروبي ديدار كنند؟

بله، دقيقا اين حلقه بازتر شده است. ممكن است ديدارهاي ديگري هم باشد؛ اما به‌هرحال مسوولان مربوطه براي برقراري آنها هم بايد اجازه دهند.

در ديدار روز پنجشنبه چه مباحثي مطرح شد؟

حاج‌آقا دغدغه‌هايي درباره اقتصاد كشور، شوراي شهر تهران، اينكه شهردار دير انتخاب مي‌شود و… داشت .

آقاي كروبي پيش‌ازاين نامه‌اي نوشته بودند كه برخي مي‌گفتند ممكن است در روند رفع حصر تاثير داشته باشد.

اصلا درباره آن نامه صحبتي نداشتيم و از آن زمان هم سخت‌گيري اتفاق نيفتاده است.

يعني وضعيت را رو به پيشرفت ديديد؟

بله، با توجه به اينكه مشكل خانم رهنورد حل شده و از حصر بيرون آمده‌اند، رفت‌وآمد ايشان عادي شده و مي‌توانند بروند و بيايند. بر همين اساس به نظر من رفع حصر رو به بهبود است و حاج‌آقا هم سرحال بودند و دغدغه‌هايي كه هميشه داشتند را مطرح كردند. به نظر من آقاي كروبي همان فرد دهه ٦٠، ٧٠ و ٨٠ هستند.

با توجه به اينكه دختران خانم رهنورد اخيرا عادي شدن رفت و آمد او را تكذيب كرده بودند، در اين باره اطمينان داريد؟

بله؛ در اين خصوص اطمينان دارم.

بدون محافظ مي‌توانند رفت و آمد كنند؟

بله .

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 1

اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۷

سلام به سايت ما هم سر بزنيد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای