کد خبر: 39054
تعداد نظرات: 10 نظر
تاریخ انتشار: - اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷
روحانی:۵ کشور تضمین دهند، برجام باقی خواهد ماند تهران –  دکتر حسن روحانی رییس جمهوری گفت: اگر پنج کشور دیگری که در توافق هسته ای همراه ما بودند به تعهد خود عمل کنند و تضمین دهند منافع ایران با ادامه برجام محقق می شود، این توافق علیرغم میل آمریکا و رژیم صهیونیستی باقی خواهد ماند.... Read more »

روحانی:۵ کشور تضمین دهند، برجام باقی خواهد ماند

تهران –  دکتر حسن روحانی رییس جمهوری گفت: اگر پنج کشور دیگری که در توافق هسته ای همراه ما بودند به تعهد خود عمل کنند و تضمین دهند منافع ایران با ادامه برجام محقق می شود، این توافق علیرغم میل آمریکا و رژیم صهیونیستی باقی خواهد ماند.

به گزارش خبرسرو به نقل از ایرنا، رییس جمهوری ایران در نشست مشترک خبری با ‘ماتریپالا سریسینا’ همتای سریلانکایی خود و پس از امضای ۵ سند همکاری میان دو کشور، اظهار داشت: اساس سیاست خارجی بر مبنای اخلاق، اعتماد و توجه به مقررات بین المللی است و بسیار خوشحالیم که ایران در هرگونه توافقی که امضا کرده به تعهدات خود پاییند بوده است.
دکتر روحانی گفت: متاسفیم یکی از کشورهای ۱+۵ یعنی آمریکا توافق مهم هسته ای که مورد تایید سازمان ملل قرار گرفته را نقض و اعلام کرد از توافق خارج می شود.
رییس جمهوری این اقدام آمریکا را ‘ به معنای زیرپاگذاشتن اخلاق، سیاست و راه صحیح دیپلماتیک و مقررات بین المللی’ ارزیابی کرد و گفت: در صورتی که پنج کشور دیگر که در این توافق همراه ما بوده اند به تعهد خود عمل کنند و به طرف ایرانی تضمین دهند منافع ایران با ادامه برجام محقق خواهد شد، این توافق علیرغم میل آمریکا و رژیم صهیونیستی باقی خواهد ماند.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 10

اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷

خيلي عالي…

اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷

پست فوق العاده اي بود

اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷

بسيارعالي

اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷

عالي….

اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷

عالي….

اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷

دمتون گرم مرسي

اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷

خوب بود .ممنونم ازتون

اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷

سلام .خيلي خوب بود

اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷

تشکر فراوان

اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷

هميشه کارتون درست بوده – مرسي

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای