کد خبر: 31178
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۷
میرلوحی: در کنار رییس‌جمهور از تمام اجزای کابینه دوازدهم مطالبه‌گری کنیم یک عضو اتحاد ملت گفت: فشارها را از روی رییس‌جمهور باید برداشت و از تمام اعضای کابینه بخواهیم تا به وعده‌های دولت دوازدهم عمل کنند. محمود میرلوحی: من بارها پیش از این هم گفته‌ام که متاسفانه آقای روحانی در دولت تنها به صحنه می‌آید... Read more »

میرلوحی:
در کنار رییس‌جمهور از تمام اجزای کابینه دوازدهم مطالبه‌گری کنیم

یک عضو اتحاد ملت گفت: فشارها را از روی رییس‌جمهور باید برداشت و از تمام اعضای کابینه بخواهیم تا به وعده‌های دولت دوازدهم عمل کنند.

محمود میرلوحی: من بارها پیش از این هم گفته‌ام که متاسفانه آقای روحانی در دولت تنها به صحنه می‌آید و تنها از شرایط دولت دفاع می‌کند و وزرا کنار ایشان نیستند، این در حالی است که جریان رقیب منسجم و محکم پشت یکدیگر قرار دارند.

وی در تصریح گفته‌های خود، یادآور شد: وقتی یک شخصی از جریان رقیب حرفی می‌زند رسانه‌هایشان فعال می‌شود، سخنرانانشان به سخنرانی ‌می‌پردازند، گاها تریبون‌های نماز جمعه و حتی رسانه ملی هم کنارشان قرار می‌گیرد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب همچنین افزود: بارها در موضوعات مختلفی همچون حقوق شهروندی، برجام، فضای مجازی و امثال آن دیدیم که تنها رییس‌جمهور به میان آمده و یا فقط معاون اولش در صحنه حضور داشته است و از آن موضوعات دفاع کردند اما روال گذشته دولت‌ها و یا روال نهادهای دیگر مثل سپاه، بسیج و سایر قوا اینطور نیست.

وی ادامه داد: اگر وزرا به کمک رییس‌جمهور که منتخب مردم است نیایند کاری از پیش نمی‌رود. درست است که در حوزه‌های سیاسی رفتار ترامپ مزاحمتی شده است ، اما در دوران اوباما هم در عرصه سیاست خارجی عده‌ای رییس‌جمهور را تنها گذاشتند. در حوزه نفت و مسائل گمرکی و اقتصادی و همچنین بانک‌ها هم چنین اتفاق‌هایی افتاد.

میرلوحی اظهار کرد: لازم است تا تمام وزرا پایبند به شعارهای رییس‌جمهور در زمان انتخابات باشند و لازم است تا وقتی رییس‌جمهور در یک امری موضع‌گیری می‌کند برای اجرای آن تلاش کند. قوه مجریه نباید توسط اعضای خودش تنها باشد.

وی در پایان گفت: نباید در افکار عمومی به نظر برسد که روحانی تک‌خوان است در حالیکه جریان مقابل گویی با هم سرود دسته جمعی می‌خوانند. فشارها را از روی رییس‌جمهور باید برداشت و از تمام اعضای کابینه بخواهیم تا به وعده‌های دولت دوازدهم عمل کنند.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای