کد خبر: 33055
تعداد نظرات: 1 نظر
تاریخ انتشار: - اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۷
به گزارش پایگاه خبری سرو به نقل از ایرنا، مصطفی سالاری عصر شنبه در نشست صمیمی با اصناف، صاحبان مشاغل ، جوانان و اعضای سازمان های مردم نهاد شهرستان بندرانزلی در فرمانداری این شهر ساحلی اظهار کرد: راه توسعه استان استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی است و باید به همه سرمایه گذاران در جهت... Read more »
Image result for ‫مصطفی سالاری‬‎

به گزارش پایگاه خبری سرو به نقل از ایرنا، مصطفی سالاری عصر شنبه در نشست صمیمی با اصناف، صاحبان مشاغل ، جوانان و اعضای سازمان های مردم نهاد شهرستان بندرانزلی در فرمانداری این شهر ساحلی اظهار کرد: راه توسعه استان استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی است و باید به همه سرمایه گذاران در جهت فراهم سازی زمینه های اشتغال، کمک کنیم.
وی با بیان اینکه با اضافه شدن راه آهن به سیستم حمل و نقل ترکیبی استان ظرفیت های گیلان دوچندان می شود افزود: بندرانزلی با وجود داشتن مواهب الهی همچون تالاب بین المللی و ساحل دریای خزر از پتانسیل بسیار خوبی برای ایجاد اشتغال برخوردار است و باید بگویم، خیلی از شهرها حتی اگر یکی از این ظرفیت ها را داشتند بی نیاز می شدند.
سالاری با تاکید براینکه ایجاد بسترهای لازم برای هزینه کرد مسافر و درآمد زایی برای شهروندان انزلی وظیفه همگان است گفت: شرایط لازم برای استفاده از جوانان وجود دارد و نباید شرایط را سخت کرد چرا که خیلی از مسائل با دید همگرایی اجتماعی حل شده و در صورت ایجاد کارشکنی برای همدیگر کارها سخت می شود.
استاندار ابراز امیدواری کرد: به شهری که جوانانش اینگونه روحیه و درک بالایی دارند و مشکلاتشان را به صورت ریشه ای بررسی می کنند باید امیدوار بود.
سالاری با تاکید براینکه برای انجام کارهای بزرگ باید اغماض داشته باشیم تصریح کرد: نمی خواهم ضعف ها را توجیه کنم چرا که سهل و سخت شدن محیط برای کارکردن به خودمان ربط دارد و بخش قابل توجهی از آن اجتماعی است.
وی با بیان اینکه در مورد هرچیز نباید غیر منصفانه اظهار نظر کرد افزود: جامعه ای که قوی و ریشه دار باشد می تواند دقیق و درست حرکت کند به نحوی که بروکراسی اداری نتواند مانعی برایش ایجاد کند.
استاندار گیلان وجود رقابت های سیاسی برای جامعه را امری ضروری دانست و گفت: نباید برای توسعه همه جانبه استان مشاجره وجود داشته باشد و باید گفت وجود فضای سیاسی جامعه را شاداب، خوشفکر و پویا می کند.

سالاری با اشاره به ضرورت حمایت از فعالیت های ورزشی در استان تاکید کرد: فعالیت های ورزشی قابلیت اجتماعی دارد و نباید از آن بهره برداری سیاسی شود.
همچنین استاندار گیلان به همراه نماینده ولی فقیه و امام جمعه رشت و ۲۱ تن از مدیران کل گیلان از صبح شنبه با حضور در شهرستان بندرانزلی از نزدیک با مشکلات سرمایه گذاران بخش خصوصی، جوانان، نخبگان با برگزاری جلسات کارگروه رفع موانع تولید و اشتغال، نشست صمیمی با جوانان ، اصناف و مشاغل مختلف و همچنین حضور در نشست با شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران مشکلات شهرستان بندرانزلی را در حوزه های مختلف بررسی و پیگیری کرد.
همچنین استاندار گیلان به همراه نماینده ولی فقیه و امام جمعه رشت با حضور در مسجد جامع شهرستان بندرانزلی ، پس از اقامه نماز جماعت از نزدیک با شهروندان دیدار و به مشکلات آنان رسیدگی کردند.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 1

اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۷

عالي .دستتون درد نکنه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای