کد خبر: 36646
تعداد نظرات: 7 نظر
تاریخ انتشار: - اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷
بلومبرگ: تحریم آمریکا تاثیری در فروش نفت ایران ندارد  شبکه خبری بلومبرگ  گزارش داد: مشتریان عمده نفت خام ایران برابر تحریم نفتی تهران از سوی آمریکا خواهند ایستاد. بلومبرگ به نقل از بانک MUFG گفته است به رغم تلاش های قبلی آمریکا برای قرار دادن مشتریان چینی نفت ایران در فهرست سیاه، شرکت های نفتی... Read more »

بلومبرگ: تحریم آمریکا تاثیری در فروش نفت ایران ندارد

 شبکه خبری بلومبرگ  گزارش داد: مشتریان عمده نفت خام ایران برابر تحریم نفتی تهران از سوی آمریکا خواهند ایستاد.

بلومبرگ به نقل از بانک MUFG گفته است به رغم تلاش های قبلی آمریکا برای قرار دادن مشتریان چینی نفت ایران در فهرست سیاه، شرکت های نفتی چین گفته اند مادامیکه اتحادیه اروپا محدودیتی برای پرداخت پول نفت ایران اعمال نکند به خرید نفت از تهران ادامه خواهند داد.
در صورتیکه این نظریه درست باشد، خریداران عمده نفت خام ایران می توانند تحریم های نفتی ایران را دور بزنند و تاثیر خروج آمریکا از برجام به مراتب کمتر از پیش بینی های اولیه کارشناسان بازار نفت خواهد بود.
لیم جائکون کارشناس شرکت مالی KB در سئول گفت: من تاثیر چندانی برای بازارآینده نفت خام ایران به واسطه خروج آمریکا از توافق هسته ای نمی بینم. با توجه به افزایش تقاضا، ایران می تواند همچنان به چین و هند نفت صادر کند.
تصمیم سه شنبه شب ترامپ برای خروج از برجام با مخالفت گسترده جهانی از سازمان ملل متحد و اتحادیه اروپا، چین و روسیه گرفته تا کشورهای منطقه و جهان و حتی سیاسیون معقول داخل خود آمریکا روبرو شد؛ اقدام وی تنها با حمایت شمار اندکی از رژیم های منطقه از جمله رژیم صهیونیستی، عربستان، بحرین و امارات روبرو شده است.
جمهوری اسلامی ایران هم با ابراز خرسندی از کم شدن شر آمریکا در برجام، اعلام کرد: مادامی که این توافق نامه به انتظارات تهران پاسخ مناسبی دهد، در آن باقی خواهد ماند.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 7

اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷

هميشه کارتون درست بوده – مرسي

اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷

دم شما گرم….

اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷

ممنون بابت اين مطلب مفيد

اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷

تشکر

اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷

پست بسيار خوب

اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷

بسيارعالي

اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷

تمام مطالبتون خوب هستند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای