کد خبر: 57954
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - ژوئن 6, 2018
استاندار گیلان: طرح های گردشگری حافظ محیط زیست گیلان حمایت می شوند مصطفی سالاری، استاندار گیلان: گردشگری یکی از مباحث مهم و اولویت دار توسعه گیلان است که تنها به بوم گردی خلاصه نشده و دارای محورهای متعدد است. وی با بیان اینکه علاوه بر بوم گردی، ۳۲ محور در توسعه گردشگری گیلان تعریف شده... Read more »

استاندار گیلان: طرح های گردشگری حافظ محیط زیست گیلان حمایت می شوند

مصطفی سالاری، استاندار گیلان: گردشگری یکی از مباحث مهم و اولویت دار توسعه گیلان است که تنها به بوم گردی خلاصه نشده و دارای محورهای متعدد است.

وی با بیان اینکه علاوه بر بوم گردی، ۳۲ محور در توسعه گردشگری گیلان تعریف شده که حفظ محیط زیست و منابع طبیعی خط قرمز ماست اظهار کرد: باید از طبیعت و زیبایی های خدادادی استان برای جذب مسافر، ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی استان بهره برد.

سالاری بر حمایت از طرح های گردشگری حافظ محیط زیست در استان تاکید کرد و گفت: اگر برای گردشگری برنامه ریزی نشده و ورود گردشگران هدایت نشود ممکن است به محیط زیست صدمه وارد شود. اما اگر خود ابتکار عمل را به کار گیریم علاوه بر درآمد زایی و اشتغالزایی در حفظ محیط زیست نیز آسوده خاطر خواهیم بود.

وی با اشاره به فراهم شدن زیرساخت های لازم در استان چون بزرگراه و راه آهن تصریح کرد: ورود گردشگر به استان نه تنها تهدیدی نخواهد بود بلکه فرصتی است جهت اشتغال و توسعه استان.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای