کد خبر: 72803
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - تیر ۴, ۱۳۹۷
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان و هیئت همراه، فرماندار و مسئولین محلی شهرستان رودسر از مناطق بالادست سیل زده اشکورات شامل روستای کاکرود، کلایه پهلو، سلیمان چپر، چشان و پرچکوه بازدید بعمل آوردند.    کیوان محمّدی رئیس سازمان در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران گفت: در وهله اول می‌بایست راه دسترسی ابتدایی به روستاهای بالادست برقرار شود... Read more »

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان و هیئت همراه، فرماندار و مسئولین محلی شهرستان رودسر از مناطق بالادست سیل زده اشکورات شامل روستای کاکرود، کلایه پهلو، سلیمان چپر، چشان و پرچکوه بازدید بعمل آوردند.

 

 کیوان محمّدی رئیس سازمان در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران گفت: در وهله اول می‌بایست راه دسترسی ابتدایی به روستاهای بالادست برقرار شود تا پس از آن بررسی کارشناسی دقیق برای طراحی راه اصلی با توجه به وضعیت رانشی زمین توسط دستگاه‌های متولی صورت گیرد.

وی با بیان اینکه مدیران استانی و شهرستانی می‌بایست با کمک مردم نسبت به رفع مشکلات موجود پیش‌آمده نهایت اهتمام را را داشته باشند ادامه داد: خوشبختانه خسارات وارده به خانه‌ها و مزارع زیاد نبوده که با پیگیری مسئولین نسبت به رفع آنها اقدام خواهد شد.

محمّدی در خصوص جبران خسارات وارده گفت: بخش اعظم باغات در بارش‌های گذشته آسب دیده بود و وقوع سیل نیز مزید برعلت شد.  تلاش می‌کنیم با مساعدت دکتر نوبخت رئیس محترم سازمان برنامه و بودجه کشور بتوانیم بودجه‌ای را برای جبران خسارات تخصیص دهیم.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای