کد خبر: 75824
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - تیر ۷, ۱۳۹۷
کارلوس کیروش در مصاحبه‌ای تلویزیونی به مشکلات آماده‌سازی تیم ملی پرداخت و پیکان انتقادات خود را به سمت برانکو ایوانکویچ و چند تن دیگر از مربیان لیگ برتر نشانه گرفت. در پی انتقادات شدید کیروش از مربی پرسپولیس، خبرنگار یورونیوز برای جویا شدن نظر برانکو ایوانکویچ در این‌باره مکالمه تلفنی با وی داشت: مربی کروات... مطالعه بیشتر »


کارلوس کیروش در مصاحبه‌ای تلویزیونی به مشکلات آماده‌سازی تیم ملی پرداخت و پیکان انتقادات خود را به سمت برانکو ایوانکویچ و چند تن دیگر از مربیان لیگ برتر نشانه گرفت.
در پی انتقادات شدید کیروش از مربی پرسپولیس، خبرنگار یورونیوز برای جویا شدن نظر برانکو ایوانکویچ در این‌باره مکالمه تلفنی با وی داشت:

مربی کروات تیم پرسپولیس که از طریق مترجم خود با یورونیوز صحبت می‌کرد، در پاسخ به اولین سوال درباره واکنشش به اظهارات کارلوس کیروش گفت:‌ «کیروش منظورتون بازیکن ذوب آهن است که در دقیقه آخر به ما گل زد؟»

وی با توضیح خبرنگار یورونیوز پاسخ داد: «آن مربی قهرمان را می‌گویید که هیچ قهرمانی نداشته اما ظاهرا قهرمان است؟»

آقای برانکو که از جواب دادن به سوالات طفره می‌رفت درباره ریشه تنش میان خود با کارلوس کیروش گفت: «چه تنشی؟ من با کسی تنش ندارم و با کسی دعوا نکردم.»

در ادامه خبرنگار یورونیوز از وی پرسید: «سرمربی تیم ملی حتی در مصاحبه هایی که در روسیه انجام می داد نیز به طور ضمنی همین حرف ها را زده بود و همواره از افرادی که با موفقیت تیم ایران ناراحت می شوند یاد می کرد؟ شما خودتان حس می کردید که مخاطب این سخنان هستید؟»

برانکو ایوانکویچ در پاسخ گفت: «من نمی‌دانم موضوع چی هست؟ منظور شما همان شخصی است که می‌خواهد مرا از ایران و پرسپولیس اخراج کند. ایشون و رفیق خبرنگارش؟»

آقای برانکو همچنین در پاسخ به سوالی درباره ریشه دعوت نشدن سید جلال حسینی، بازیکن تیم پرسپولیس به تیم ملی و اینکه آیا این موضوع را به دلیل اختلاف کیروش با خودش می‌‌داند گفت: «ایشان (سید جلال) به تیم خودش وفادار است و گل می‌زند. ولی ظاهرا او (کیروش) از این موضوع خوشش نمی آید.»

در نهایت مربی پرسپولیس با زیرکی از پاسخ دادن به آخرین سوال طفره رفت و زمانی که خبرنگار یورونیوز از او درباره قصد وی برای رفتن به فدراسیون جهت اعتراض به حرف‌های کیروش پرسید، گوشی تلفن را از دست مترجم گرفت و به انگلیسی گفت: «الو دوست من!» و سپس به زبان فارسی مکالمه را اینگونه تمام کرد: «خداحافظ! خسته نباشید. خداحافظ»

ارسال به تلگرام
برچسب ها: برچسب‌ها:, ,
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای