کد خبر: 75609
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - تیر ۷, ۱۳۹۷
مسئول  شوراي سازمان معلمان استان گيلان با صدور نامه اي ضمن تكذيب بيانيه صادر شده مبني بر اعتراض اين تشكل نسبت به انتصاب نادر جهان آرای بعنوان مديركل آموزش و پرورش اين استان،  از اين انتصاب حمايت نموده است . متن اين نامه به اين شرح است: با انتشار اخباری درباره تعیین مدیرکل جدید آموزش... Read more »


مسئول  شوراي سازمان معلمان استان گيلان با صدور نامه اي ضمن تكذيب بيانيه صادر شده مبني بر اعتراض اين تشكل نسبت به انتصاب نادر جهان آرای بعنوان مديركل آموزش و پرورش اين استان،  از اين انتصاب حمايت نموده است .

متن اين نامه به اين شرح است:

با انتشار اخباری درباره تعیین مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان گیلان، از آنجا که هنوز اخبار انتصاب و شخص منتصب به صورت دقیق و با جزییات اعلام نشده بود؛ جمعی از فعالان فرهنگی استان بدون اطلاع از جزییات و به گمان تاثیر فشارهای بیرونی و انتخاب نیرویی غیربومی و مخالف مشی دولت تدبیر و امید، در بیانیه ای به این انتخاب اعتراض کردند.

یکی از اعضای تشکل فرهنگی «سازمان معلمان استان گیلان» نیز با همین تصورات و بدون هماهنگی سازمانی، این بیانیه را امضا نموده که ضمن تذکر سازمانی به ایشان اعلام می شود سازمان معلمان استان گیلان،  از حسن انتخاب جناب آقای «نادر جهان آرا» که از نیروهای خوشفکر، اعتدالی و از هم استانی های گرانقدر و آشنا به وضعیت آموزش و پرورش استان گیلان هستند شادمان و از این انتصاب شایسته حمایت کامل و بی دریغ می نماید.

ليلا طاهري مسوول شوراي سازمان معلمان گیلان

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای