کد خبر: 65425
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - ژوئن 16, 2018
مدیرعامل خودروسازی رنو اعلام کرد که این شرکت علی‌رغم تحریم‌های آمریکا به فعالیت‌های خود در ایران ادامه خواهد داد. کارلوس گون مدیرعامل رنو در مجمع سالیانه این شرکت درباره برنامه‌ این شرکت در ایران در شرایط خروج آمریکا از برجام اعلام کرده که «ما ایران را ترک نخواهیم کرد حتی اگر مجبور به کاهش فعالیت‌های... Read more »

مدیرعامل خودروسازی رنو اعلام کرد که این شرکت علی‌رغم تحریم‌های آمریکا به فعالیت‌های خود در ایران ادامه خواهد داد.

کارلوس گون مدیرعامل رنو در مجمع سالیانه این شرکت درباره برنامه‌ این شرکت در ایران در شرایط خروج آمریکا از برجام اعلام کرده که «ما ایران را ترک نخواهیم کرد حتی اگر مجبور به کاهش فعالیت‌های خود شویم».

اعلام رنو در زمینه ادامه فعالیت در ایران در حالی است که رئیس‌جمهوری آمریکا با خروج از برجام به دنبال تهدید شرکت‌های خارجی برای توقف فعالیت‌ها در ایران است.

کارلوس گون، مدیرعامل رنو، روز جمعه ۲۵ خرداد، با اعلام این مطلب افزود: «دلیل چنین تصمیمی این است که در آینده سهم بیشتری نسبت به دیگر شرکت‌های خودروسازی داشته باشیم.»

بعد از خروج ایالات متحده آمریکا از برجام، برخی از شرکت‌های فرانسوی مانند پژو- سیتروئن اعلام کردند که با توجه به نگرانی از تحریم‌های آمریکا، این شرکت بازار ایران را ترک خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

آقای گون در بخش دیگری از صحبت‌هایش همچنین اشاره کرد: «ما به صورت مستقیم با دولت آمریکا در تماس هستیم و حضور ما در ایران به شکلی نخواهد بود که به منافع کلان رنو لطمه‌ای وارد شود.»

آقای گون گفت: «تیمی از این شرکت مستقیما با دولت آمریکا در تماس است و فعالیت رنو به شکلی خواهد بود که به طور مستقیم یا غیرمستقیم به اقدامات تلافی‌جویانه مقامات آمریکایی منجر نشود.»

ارسال به تلگرام
برچسب ها: برچسب‌ها:, ,
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای