کد خبر: 65419
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - ژوئن 16, 2018
به گزارش خبر سرو به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر ؛ علی وارسته بهدانی در جلسه شورای هماهنگی مواد مخدر یکی از مباحث مهم در جامعه اسلامی و بین المللی را مبارزه با مواد مخدر دانست و گفت : هرچند در سطح بین المللی آنطور توجه ای که انتظار می رفت به صورت... Read more »

به گزارش خبر سرو به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر ؛ علی وارسته بهدانی در جلسه شورای هماهنگی مواد مخدر یکی از مباحث مهم در جامعه اسلامی و بین المللی را مبارزه با مواد مخدر دانست و گفت : هرچند در سطح بین المللی آنطور توجه ای که انتظار می رفت به صورت جدی مقابله نمی شود اما در نظام مقدس جمهوری اسلامی توجه وافری به این موضوع شده است .

سرپرست فرمانداری رودسر افزود : خوشبختانه دولت تدبیر و امید نگاه خاصی به مقوله مبارزه با مواد مخدر دارد و مهمترین محور مبحث دولت در این زمینه رویکرد اجتماعی است .

وی برضرورت دخالت همه دستگاهها به صورت توامان در مقوله مبارزه با مواد مخدر تأکید کرد و گفت : ضرورت دارد این موضوع به خوبی در جامعه احیا و نهادینه شود .

به گفته وی علیرغم همه تهدید ها و فضاسازی هایی که علیه کشورمان وجود دارد خوشبختانه نظام جمهوری اسلامی در مبارزه با مواد مخدر کارنامه قابل قبولی داشته است .

وارسته همچنین بر ضرورت پیشگیری ، مشارکت حوزه های علمی ، افزایش حساسیت در جامعه ، مشارکت های عمومی و آگاهی های اجتماعی را موثرترین راهها برای مبارزه با مواد مخدر دانست .

سرپرست فرمانداری رودسر بیان داشت : به مناسبت ۲۶ ژوئن پنجم تیرماه سالروز مبارزه با مواد مخدر نمایشگاه ماحصل دستاوردهای مبارزه با مواد مخدر در شهرستان رودسر برپا خواهد شد .

در ادامه شاهکویی دبیر مبارزه با مواد مخدر استان گیلان از کشف ۶۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از اول سال جاری تا کنون در استان خبر داد و گفت : کار مقابله با مواد مخدر را با شدت و جدیت دنبال می کنیم .

وی امسال را سال پیشگیری و پیگیری مبارزه با مواد مخدر اعلام کرد و گفت : ۵ تیر فرصت مغتنمی برای آگاه سازی جامعه از مضرات مواد مخدر است .

شاهکویی با اشاره به تعداد مراکز فعال در این بخش گفت : ۳۷۰ مرکز درمانی و ۴۰ کمپ ترک اعتیاد در استان فعالیت دارند

وی در ادامه بر ضرورت آموزش و فرهنگ سازی از مضرات مواد مخدر در جامعه تأکید کرد .

وی به برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر اشاره و برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی و تجلیل و تقدیر از فعالان عرصه مبارزه با مواد مخدر را ازجمله آنان دانست .

ارسال به تلگرام
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای