کد خبر: 73115
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - ژوئن 25, 2018
فرماندار رودسر : بی مدیریتی در کمیته امداد گیلان/ آقای فتاح چه کسی باید پاسخگوی ناهماهنگی های کمیته امداد گیلان باشد؟ در پی تغییرات اخیر در کمیته امداد شهرستان رودسر گیلان شاهد ناهماهنگی جهت تغییر نابهنگام مدیر کمیته امداد شاخه رودسر، علیرغم تذکرات لازم نماینده عالی دولت در شهرستان و همچنین معتمدین و جمعی از... Read more »

فرماندار رودسر :
بی مدیریتی در کمیته امداد گیلان/ آقای فتاح چه کسی باید پاسخگوی ناهماهنگی های کمیته امداد گیلان باشد؟
در پی تغییرات اخیر در کمیته امداد شهرستان رودسر گیلان شاهد ناهماهنگی جهت تغییر نابهنگام مدیر کمیته امداد شاخه رودسر، علیرغم تذکرات لازم نماینده عالی دولت در شهرستان و همچنین معتمدین و جمعی از اعضای کانون بازنشستگان کمیته امداد گیلان این تغییر صورت پذیرفت
در این میان علی وارسته بهدانی ، فرماندار رودسر خطاب به رییس کمیته امداد امام خمینی ره کشور در پی این تغییر گفت : بی مدیریتی در کمیته امداد گیلان از کجا نشات می گیرد ؟ مگر می شود مدیری در شهرستانی جابجا شود اما نظر عالی ترین مقام اجرایی و امام جمعه آن شهرستان در آن لحاظ نگردد؟
وارسته بهرانی با بیان اینکه نسبت به مدیریت ریاست فعلی شهرستان رودسر کاملا رضایت وجود دارد افزود : دوره مدیریتی مدیر فعلی دوسال با رضایت کامل بزرگان شهرستان و همچنین خانواده کمیته امداد بوده که این تغییر با چنین شرایطی کمی عجیب و بشدت نشان دهتده این است که تامین کننده نظرات عده ای است .
وی اظهار داشت : کمیته امداد یادگار امام است و نباید جایگاهی برای رتق و فتق تحرکات سیاسی و تامین کننده نظرات طیف خاصی باشد بلکه باید بدور از وابستگی های سیاسی و خدمت صادقانه به ضعیف ترین قشر جامعه که امام خمینی ره از آنها بعنوان ولی نعمتان همواره یاد می کردند ،باشد .
وارسته با اشاره به اینکه در این جابجایی که با عجله توسط مدیرکل کمیته امداد گیلان صورت گرفت نوعی ارتباطات سیاسی با اشخاص احساس می گردد ،افزود :
این مسئله براساس سلایق و نظرات شخصی در حال شکل گیری است که باید جلوگیری شود و براساس اهداف متعالی این نهاد مقدس و سیاستهای دولت و همچنین رضایتمندی مددجویان و خانواده این نهاد انقلابی باشد
فرماندار رودسر در پایان از رییس کمیته امداد کشور خواست نسبت به پیگیری و بررسی این مسئله که نیاز است بعنوان عالی ترین مقام این نهاد در کشور ورود شود تا این اقدام نادرست مشخص شود

ارسال به تلگرام
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای