کد خبر: 60355
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - خرداد ۱۹, ۱۳۹۷
فرماندار رودسر : طرح های سلامت دریا با پیوست فرهنگی کامل می شود 🔹به گزارش خبر سرو به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر ؛ علی وارسته بهدانی فرماندار رودسر در نشست ستاد ساماندهی سواحل شهرستان رودسر طرحهای سلامت دریا را بدون پیوست و رویکرد فرهنگی کارا ندانست و گفت : پرداختن به ایجاد... Read more »

فرماندار رودسر :
طرح های سلامت دریا با پیوست فرهنگی کامل می شود
🔹به گزارش خبر سرو به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر ؛ علی وارسته بهدانی فرماندار رودسر در نشست ستاد ساماندهی سواحل شهرستان رودسر طرحهای سلامت دریا را بدون پیوست و رویکرد فرهنگی کارا ندانست و گفت : پرداختن به ایجاد زیر ساختهای سواحل بدون رویکرد فرهنگی تأثیر گذاری چندانی ندارد و معتقدم در بحث سلامت دریا به طور توامان و همزمان به هر دو موضوع پرداخته شود .
وارسته بهدانی با بیان اینکه ایام تابستان فرصت مغتنمی است تا میهمانان و مسافران تابستانی از مواهب و جاذبه های طبیعی شهرستان ( موهبت عظیم دریا) بهره مند شود اظهار کرد : طبیعتا باید در این زمینه علاوه بر زیرساخت های مناسب در حوزه سواحل برای ایجاد نشاط و شادابی مردم هم اقدامات مناسبی انجام دهیم که بخش فرهنگی از مهمترین آنها است .
وی در بخش دیگری از سخنان خود روند ایجاد طرح سالامت دریا در سواحل رودسر را مطلوب ندانست و بر ضرورت شتاب بخشی در فرآیند ایجاد زیرساختهای سواحل از سوی شهرداری تأکید کرد .
وی بر ضرورت استقرار ناجیان غریق در مناطق پرخطر و حادثه خیز ، آموزش ناجیان غریق قبل از شروع طرح ها و مشارکت دهیاران و شوراها در راه اندازی طرح های سلامت دریا تأکید کرد .
فرماندار رودسر همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از انباشت ، تجمع و پراکنندگی زباله در محور اصلی راه ارتباطی شهرستان گلایه کرد و گفت : این شرایط به هیچ عنوان توجیه پذیر نیست و باید مسئولین محلی تلاش کنند این وضعیت ساماندهی شود .

ارسال به تلگرام
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای