کد خبر: 57737
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - ژوئن 6, 2018
فلاحت پیشه: ایران در قالب برجام سیاست های توسعه هسته ای را دنبال می کند فلاحت پیشه با یادآوری فرمان رهبری برای انجام مقدمات غنی سازی جهت رسیدن به ۱۹۰ هزار سو با بیان اینکه در شرایط فعلی سیاست های توسعه جمهوری اسلامی باید در موضوع هسته ای و در قالب برجام پیش برود، گفت:... Read more »
فلاحت پیشه:
ایران در قالب برجام سیاست های توسعه هسته ای را دنبال می کند

فلاحت پیشه با یادآوری فرمان رهبری برای انجام مقدمات غنی سازی جهت رسیدن به ۱۹۰ هزار سو با بیان اینکه در شرایط فعلی سیاست های توسعه جمهوری اسلامی باید در موضوع هسته ای و در قالب برجام پیش برود، گفت: فرمان مقام معظم رهبری به معنای این است که ایران خود را پایبند برجام می داند اما در حال حاضر در قالب برجام سیاست های توسعه ای جمهوری اسلامی در موضوع هسته ای باید پیش رفته و انجام شود.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ایران هنوز خود را پایبند به برجام می داند، افزود: البته اگر هدف حفظ برجام در آینده کنترل ایران و تداوم تحریم ها باشد در آن حالت ایران به راه خود ادامه خواهد داده و برجام عملا کنار گذاشته می شود اما در سیاست کنونی جمهوری اسلامی، ایران در قالب برجام سیاست های توسعه هسته ای خود را انجام می دهد زیرا اطمینانی به طرف مقابل ندارد.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس دهم افزود: در شرایط کنونی مشاهده می کنیم که اتحادیه اروپا در حوزه های مختلف به ویژه اقتصادی وارد جنگ تجاری با آمریکا شده است.

وی افزود : در سال ۱۹۲۲ میلادی مناسبات تجاری تازه ای میان آمریکا و اروپا شکل گرفت و آمریکایی ها همواره روابط متقابل با اروپایی ها داشتند البته در ابتدا نقش آنان حمایتی بود و سپس متقابل شد و در حال حاضر می بینیم که علیرغم آن جنگ اقتصادی، اروپایی ها در موضوع برجام ملاحظاتی دارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، افزود: اگر عزم آنها به این شکل باشد که تحریم ها را جبران کنند و ایرانی ها به این نتیجه برسند که منافع ملی آنها در قالب برجام تامین می شود طبیعتا به برجام متعهد هستند اما در غیر این صورت هیچ گونه دلیل و توجیهی ندارد که به آن پایبند باشند./

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای