کد خبر: 54638
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - ژوئن 1, 2018
مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان: استفاده های فرهنگی و هنری از سواحل انجام گیرد   مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان، با تاکید بر لزوم تقویت کار فرهنگی، گفت: یکی از آسیب‌های ما این است که آنچنان که باید از سواحل ما استفاده‌های فرهنگی و هنری نمی‌شود. به گزارش خبر سرو به نقل از ایسنا، فیروز فاضلی در جلسه... Read more »

مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان: استفاده های فرهنگی و هنری از سواحل انجام گیرد

 

مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان، با تاکید بر لزوم تقویت کار فرهنگی، گفت: یکی از آسیب‌های ما این است که آنچنان که باید از سواحل ما استفاده‌های فرهنگی و هنری نمی‌شود.

به گزارش خبر سرو به نقل از ایسنا، فیروز فاضلی در جلسه کمیته فرهنگی، تبلیغی و اطلاع‌رسانی ستاد سالم‌سازی سواحل استان گیلان، با تبریک ایام میلاد امام حسن مجتبی(ع) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، اظهار کرد: یکی از آسیب‌های ما این است که آنچنان که باید از سواحل ما استفاده‌های فرهنگی و هنری نمی‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ادامه داد: متاسفانه هنگامی که مشکل و یا معضلی بروز می‌کند، این قضیه مطرح می‌شود که کار فرهنگی باید تقویت شود.

وی با تاکید بر لزوم برپایی مکرر جلسات کمیته فرهنگی، تبلیغی و اطلاع‌رسانی ستاد سالم‌سازی سواحل در استان، عنوان کرد: هدف ما این است تا آسیب‌های اجتماعی، فرهنگی و محیط زیستی در طرح‌های سالم‌سازی سواحل کم شده و شهروندان بیشترین بهره را از این طرح‌ها ببرند.

مهدی‌پور، معاون فرهنگی سپاه قدس گیلان نیز در این جلسه، با بیان اینکه اقدامات فرهنگی امری لازم و ضروری است، افزود: این امر نیازمند حمایت و همکاری تمامی دستگاه‌هاست.

باقرزاده، قائم مقام صداوسیمای مرکز گیلان نیز، با اشاره به ضعف زیرساخت‌ها، خاطرنشان کرد: همکاران ما در صداوسیما نیز با تهیه و پخش تیزر، گزارش و اخبار در جهت معرفی مناسب طرح‌های سالم‌سازی، جلوگیری از تلفات، رعایت حجاب و عفاف، فرهنگ‌سازی و حفاظت از محیط زیست با این کمیته همکاری خواهند داشت.

دبیری کمیته فرهنگی، تبلیغی و اطلاع‌رسانی ستاد سالم‌سازی سواحل گیلان بر عهده اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای