کد خبر: 64414
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - ژوئن 14, 2018
هنرمند چابکسری، با بیان اینکه کشورهای اروپایی از جمله هلند و ایتالیا و حتی کشورهای آسیایی مانند ترکیه و هند برای جذب گردشگر از توپیاری حیوانات و اشکال هندسی استفاده می کنند، گفت: توپیاری مجسمه ها و المان های ساخته شده با گیاه است. به گزارش خبر سرو به نقل از ایسنا،مهدی کیانی با بیان اینکه... Read more »

هنرمند چابکسری، با بیان اینکه کشورهای اروپایی از جمله هلند و ایتالیا و حتی کشورهای آسیایی مانند ترکیه و هند برای جذب گردشگر از توپیاری حیوانات و اشکال هندسی استفاده می کنند، گفت: توپیاری مجسمه ها و المان های ساخته شده با گیاه است.

به گزارش خبر سرو به نقل از ایسنا،مهدی کیانی با بیان اینکه ۱۵ سال در کار تولید گل و گیاه و مجسمه های توپیاری(مجسمه ها و المان های ساخته شده با گیاه) هستم، اظهار کرد: پنج سال است که کارهای پیمانکاری و اجرای المان شهرداری ها از جمله مجسمه و آبنما با گیاه را انجام می دهم.

وی تهران،چابکسر، رامسر، سیاهکل، رودسر و لنگرود را از جمله شهرهایی دانست که در آنجا المان ساخته و گفت: توپیاری طاووس در پارک وی تهران، آبنمای صخره ای سیاهکل، المان یا فاطمه(س) رودسر، توپیاری قو و سبد میوه هتل رامسر و گل کاری و توپیاری ورودی منطقه گردشگری لیلاکوه در لنگرود از جمله کارهای بنده است.

هنرمند چابکسری، با اشاره به صادرات گل و گیاه طی سال های اخیر، تصریح کرد: به دلیل رکود اقتصادی در بخش صادرات، به کارهای داخلی گرایش پیدا کردم.

کیانی اضافه کرد: متاسفانه رکود اقتصادی، گرانی گمرک، نداشتن برنامه جامع گل کاران، عدم تکمیل بانک اصلاعاتی برای مجموعه تولیدی و نداشتن طرح بلندمدت باعث شده بازار کشورهای حاشیه دریای خزر را از دست بدهیم.

وی با بیان اینکه کشورهای اروپایی از جمله هلند و ایتالیا و حتی کشورهای آسیایی مانند ترکیه و هند برای جذب گردشگر از توپیاری حیوانات و اشکال هندسی استفاده می کنند، متذکر شد: به همت دهیار و اعضای شورای شهر لیلاکوه، توپیاری ورودی شهر را کار کردیم که باعث جذب گردشگران از شهرهای مجاور و گردشگران عبوری از سمت کمربندی به خود شده است.

کیانی، منطقه لیلاکوه را یک منطقه گردشگری شناخته شده دانست و خاطرنشان کرد: ساماندهی جاده آب چالکی توسط بخشداری، برای بانوان بخش لیلاکوه اشغالزایی شده است.

وی اضافه کرد: پروژه بزرگ سورتمه و تله کابین آب چالکی نیز در حال پیگیری توسط استاندار گیلان و نماینده لنگرود در مجلس است تا در بخش گردشگری توسعه پیدا کند.

ارسال به تلگرام
برچسب ها: برچسب‌ها:, , ,
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای