کد خبر: 55705
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - خرداد ۱۲, ۱۳۹۷
رئیس کل #دادگستری_مازندران درجشن گلریزان ساری: 🔹 از عملکرد همکارانم راضی نیستم 🔸 به گزارش خبر سرو به نقل از صدای ساری رئیس کل دادگستری مازندران درجشن گلریزان ساری گفت:از عملکرد همکارانم(قضات) درصدور حکم زندان برای جرائم غیر عمد مالی راضی نیستم. 🔹 حجت‌الاسلام محمدعلی تقوی فرد در مراسم گلریزان شهرستان ساری با بیان اینکه... Read more »

رئیس کل #دادگستری_مازندران درجشن گلریزان ساری:

🔹 از عملکرد همکارانم راضی نیستم

🔸 به گزارش خبر سرو به نقل از صدای ساری رئیس کل دادگستری مازندران درجشن گلریزان ساری گفت:از عملکرد همکارانم(قضات) درصدور حکم زندان برای جرائم غیر عمد مالی راضی نیستم.

🔹 حجت‌الاسلام محمدعلی تقوی فرد در مراسم گلریزان شهرستان ساری با بیان اینکه با کمک خیرین شمار زیادی از زندانیان جرائم غیر عمد تاکنون آزاد شده‌اند، اظهار داشت: انسان برخلاف دیگر موجودات دارای فهم و بصیرت بوده و این امر زمینه‌ای برای حمایت از افراد نیازمند است.

🔸 وی با این پرسش که چرا محکومان مالی باید در زندان به سر ببرند ادامه داد: محکومان مالی وجرائم غیرعمد نباید زندانی شوند و از عملکرد همکاران قضایی در این بخش رضایت ندارم، زیرا کسی که توان مالی ندارد، نباید زندانی شود.

🔹 وی همچنین افزود:چرا یک جوان به خاطر یک اختلاف به خاطر۷۰۰ یا ۱۰۰۰ سکه مهریه و یا یک بدهکار کم و یا زیاد باید درزندان باشد؟

🔸 رئیس کل دادگستری مازندران تصریح کرد: بیش از ۶۰۰ نفر به دلیل جرائم مالی و غیرعمد در زندان‌ها به سر می‌برند،اگر محکومان مالی غیر عمد دارند از آنها بگیرید اگر ندارد خیرین و قضات کمک کنند آنها را از زندان آزاد کنند، زیراهمه ما مسئول هستیم و باید پاسخگو باشیم.

ارسال به تلگرام
برچسب ها: برچسب‌ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای