کد خبر: 91381
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - تیر ۲۷, ۱۳۹۷
در بخشنامه ای از سوی عیسی کلانتری رییس سازمان حفاظت محیط زیست خطاب به مدیران کل حفاظت محیط زیست استانها، استفاده از محیط بانان در مراسم استقبال از مسئولان و سایر تشریفات غیرضروری و هزینه ساز در کلیه واحد های سازمان حفاظت محیط زیست ممنوع شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست... Read more »

در بخشنامه ای از سوی عیسی کلانتری رییس سازمان حفاظت محیط زیست خطاب به مدیران کل حفاظت محیط زیست استانها، استفاده از محیط بانان در مراسم استقبال از مسئولان و سایر تشریفات غیرضروری و هزینه ساز در کلیه واحد های سازمان حفاظت محیط زیست ممنوع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست ، در بخشنامه عیسی کلانتری معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست آمده است: از آنجائیکه محیط بانان زحمتکش، هر یک حجم بسیار وسیع و گسترده، وظیفه پاسبانی از طبیعت این سرزمین را در راستای تحقق رسالت این سازمان، و به صورت پراکنده در اقصی نقاط کشور بر عهده دارند، مصلحت نمی‌باشد برای حضور مقامات کشوری و لشگری و حتی اینجانب به استان، در یک محل تجمع و از مسئولان مراسم استقبال به جای آورند.

بدیهی است، از تاریخ صدور این بخشنامه، اجرای اینگونه مراسم، همچنین سایر تشریفات غیر ضروری و هزینه ساز در کلیه واحدهای سازمان ممنوع است و در صورت مشاهده، مسئولیت آن متوجه مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مربوطه خواهد بود.

ارسال به تلگرام
برچسب ها: برچسب‌ها:, ,
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای