کد خبر: 93715
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - تیر ۳۰, ۱۳۹۷
پس از حرف و حدیث های فراوان بالاخره تکلیف تیم سپیدرود رشت تعیین شد و بدین ترتیب این تیم تحت مالکیت محمد نوین به کار خود ادامه خواهد داد.  دادگاه تایید رای داوری مربوط به باشگاه سپیدرود امروز صادر شد و بدین ترتیب این تیم تحت مالکیت محمد نوین به کار خود ادامه خواهد داد... Read more »

پس از حرف و حدیث های فراوان بالاخره تکلیف تیم سپیدرود رشت تعیین شد و بدین ترتیب این تیم تحت مالکیت محمد نوین به کار خود ادامه خواهد داد.

 دادگاه تایید رای داوری مربوط به باشگاه سپیدرود امروز صادر شد و بدین ترتیب این تیم تحت مالکیت محمد نوین به کار خود ادامه خواهد داد تا بدین ترتیب تکلیف نماینده گیلانی ها در لیگ برتر مشخص شود.

در حالی که پیش از این در جدال مالکیتی تیم سپیدرود رشت، هیات داوری، رای به تحویل این باشگاه به میرشهاب مومنی و البته خریدار جدید این تیم یعنی محمد نوین داده بود، اعتراض جواد تن زاده اعلام نهایی این انتقال را عقب انداخت تا اینکه روز بیست و هفتم تیرماه دادگاه نهایی در این باره تشکیل شد و طرفین مستندات خود را ارائه دادند تا اینکه امروز تایید مستندات به پایان رسید و بدین ترتیب حقانیت میرشهاب مومنی و خریدار جدید سپیدرودی ها به ثبت رسید و از جواد تن زاده نیز خلع ید شد تا بدین ترتیب تیم سپیدرود تحت مالکیت محمد نوین با سرمربیگری خداداد عزیزی به کار خود ادامه دهد.

نایب رئیس هیات فوتبال استان گیلان و مالک سابق سپیدرودی ها یعنی میرشهاب مومنی با تایید این خبر گفت: در حالی که پیش از این در رای داوری عنوان شده بود تیم به من برگردد آقای تن زاده تودیع قرار کرده بودند و به این دلیل رای داوری متوقف شد تا به مستندات بیشتری در این باره پرداخته شود. زمان رسیدگی به این مستندات روز ۲۷ تیرماه بود و پس از آن نیز صبح امروز رسما نتیجه آن اعلام شد و بدین ترتیب دادگاه توقف را از رای داوری را برداشت و بدین ترتیب همان رای عنوان شده یعنی بازگشت تیم به مومنی و البته مالک جدید تایید شد.

ارسال به تلگرام
برچسب ها: برچسب‌ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای