کد خبر: 102518
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - مرداد ۹, ۱۳۹۷
سمن ها بهترین نماد جمع اندیشی هستند که اقدامات پراکنده محفلی را به فعالیت های گسترده قانونی ، تشکیلاتی بدل می کنند یونس محمودی فرماندار در جمع فعالان اجتماعی حوزه زنان متقاضی تشکیل سازمان مردم نهاد با بیان این مطلب افزود : زنان بعنوان نیمی از جمعیت کشور باید به فعالیت های خود منشا تاثیرات... Read more »

سمن ها بهترین نماد جمع اندیشی هستند که اقدامات پراکنده محفلی را به فعالیت های گسترده قانونی ، تشکیلاتی بدل می کنند یونس محمودی فرماندار در جمع فعالان اجتماعی حوزه زنان متقاضی تشکیل سازمان مردم نهاد با بیان این مطلب افزود : زنان بعنوان نیمی از جمعیت کشور باید به فعالیت های خود منشا تاثیرات مثبت در جامعه باشند . اسلام ضمن تقبیح انزوای زنان با جامعیت اندیشه خود جایگاه ویژه ای برای بانوان قائل است که با تکیه بر خرد جمعی همواره راهبرد اساسی در جامعه اسلامی پذیرفته شده است .

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان املش تاکید کرد : مشی دولت بر بسط و توسعه ارکان مدنیت است که با به فعلیت درآوردن استعدادها و توانایی های بالقوه بانوان در فرم تشکلهای متنوع بعنوان یک ضرورت کتمان ناپذیر برای جامعه امروز ایران است . 

در ادامه ایشان دستور تسریع و مداقه نظر بیش از پیش برای ثبت و طی فرایند اداری همه متقاضیان سازمانهای مردم نهاد شهرستان  را به کارشناسان ذیربط مجموعه فرمانداری ابلاغ نمودند . 

دراین دیدار صمیمی سرکار خانم لطیفی مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری و جمعی از بانوان فعال اجتماعی حضور داشته اند . سپس هر یک از اعضای حاضر در این نشست به ذکر بیان و نقطه نظرات خود در حوزه زنان و خانواده مطرح نمودند و تصمیمات لازم اتخاذ شد .

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای