کد خبر: 89918
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - تیر ۲۵, ۱۳۹۷
دیدار استاندار گیلان با اعضای هیات رییسه خانه احزاب استان عصر یک شنبه در محل دفتر استاندار برگزار شد. در ابتدای این دیدار،  محمد ابراهیم نصر از حزب اعتدال توسعه و رئیس خانه احزاب گیلان ضمن تشریح سابقه تشکیل خانه احزاب در گیلان گفت: تا قبل از سال ۹۲ فقط ۱۸ حزب در گیلان فعالیت داشت... Read more »

دیدار استاندار گیلان با اعضای هیات رییسه خانه احزاب استان عصر یک شنبه در محل دفتر استاندار برگزار شد.

در ابتدای این دیدار،  محمد ابراهیم نصر از حزب اعتدال توسعه و رئیس خانه احزاب گیلان ضمن تشریح سابقه تشکیل خانه احزاب در گیلان گفت: تا قبل از سال ۹۲ فقط ۱۸ حزب در گیلان فعالیت داشت و پس از آغاز فعالیت دولت تدبیر و امید تعداد احزاب به ۵۴ حزب افزایش یافت. این رشد ۶۷درصدی فعالیت احزاب در دولت تدبیر و امید نشان از توجه دولت به رشد فضای سیاسی کشور است.

وی افزود: به دلایل مختلف خانه احزاب گیلان حدود ۱۰ سال غیرفعال بود که با حمایت دکتر سالاری استاندار گیلان با برگزاری انتخابات اعضای هیات رئیسه، این مجموعه در اواخر سال ۹۶ دوباره فعال شد.

نصر با بیان اینکه می خواهیم بازوانی بین مردم و مقامات استانی باشیم، ادامه داد: حزب اگر خوب کار کند، می تواند در حل مشکلات استان اثرگذار باشد.

وی تصریح کرد: یکی از اهداف خانه احزاب بهبود وضعیت اقتصادی کشور است و انتظار می رود، وزیران در دولت تدبیر و امید اخبار امیدوارکننده به مردم بدهند.

نصر گفت: ما عقیده داریم دولت هم در فشار به سر می برد و دغدغه ما این است که باری از دوش دولت و مردم برداشته شود.

او با بیان اینکه احزاب در جهت توسعه استان کمک کننده هستند، افزود: احزاب می توانند در جهت حل مشکلات اقدامات خوبی انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد: مردم هر چه بیشتر در جریان اخبار قرار بگیرند بیشتر کمک می کنند و دولت باید در این خصوص نظارتها را بیشتر کند.

منبع:گیل نگاه

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای