کد خبر: 79366
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - تیر ۱۲, ۱۳۹۷
عضو فراکسیون جوانان مجلس با یادآوری تصویب قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان عنوان کرد: این طرح با وجود هجمه های بسیار به نمایندگان با رأی بالایی در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید که فرصت مناسبی برای استفاده از ظرفیت جوانان در سمت های دولتی است. در همایش ملی جوانان و قانونگذاری بر استفاده از... Read more »

عضو فراکسیون جوانان مجلس با یادآوری تصویب قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان عنوان کرد: این طرح با وجود هجمه های بسیار به نمایندگان با رأی بالایی در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید که فرصت مناسبی برای استفاده از ظرفیت جوانان در سمت های دولتی است.

در همایش ملی جوانان و قانونگذاری بر استفاده از ظرفیت جوانان در سمت های مدیریتی کشور تاکید و در عین حال عنوان کرد: در مسیر بهره گیری از جوانان در سمت های دولتی نباید دچار افراط و تفریط شویم و باید زنجیره چرخه مدیریتی در کشور به صورت سیستماتیک عمل کند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان را طرحی بسیار مهم و در جهت افزایش فرصت اشتغال برای جوانان برشمرد و اضافه کرد: این طرح علیرغم همه هجمه ها به نمایندگان مجلس به ویژه فراکسیون جوانان و کمیسیون اجتماعی با ۱۷۴ رأی که عدد بالایی به شمار می آید به تصویب نمایندگان مجلس رسید که لازم است در این زمینه از حمایت های دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی قدردانی کنیم.

وی ادامه داد: البته بحث اشتغال برای جوانان را باید در حوزه های دیگر پیگیری کرد و این طرح موجب ایجاد شغل نخواهد شد بلکه از ظرفیت موجود بیشترین بهره گرفته می شود.

ساعی اضافه کرد: در بعد نظارت نیز نمایندگان همواره بر استفاده از ظرفیت جوانان و بانوان تاکید داشتند تا جایی که این اصرار نمایندگان به دولت موجب شد رئیس جمهور بخشنامه ای به دستگاه های اجرایی ابلاغ کند که براساس آن همه وزرا موظف به استفاده از یک معاون جوان و زن شده اند.

وی با اشاره به اتفاقات خوب روی داده در استفاده از فرمانداران جوان و زن عنوان کرد: این رویکرد با توجه به بازخورد مثبت و مناسبی که از بکارگیری جوانان به دست آمده در حال رواج است و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد، پیگیری های ما نمایندگان نیز در این خصوص ادامه خواهد داشت.

عضو فراکسیون جوانان مجلس تاکید کرد: امروز اصلی ترین مشکل جوانان موضوع اشتغال است و این موضوع با توجه به ارتباطات گسترده ای که نمایندگان با اقشار مختلف مردم دارند، کاملا مشهود است لذا باید به این مسئله جوانان به عنوان موضوعی فرابخشی توجهی ویژه شود.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای