کد خبر: 90967
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - تیر ۲۶, ۱۳۹۷
🔸ضرورت توجه به امکانات و تجهیزات ورزشی رودسر سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر بر ضرورت توجه بیشتر به امکانات و تجهیزات ورزشی این شهرستان در حوزه زیر ساخت ها تاکید کرد. علی وارسته روز سه شنبه در دیدار با مدیر کل ورزش و جوانان گیلان با تاکید بر توجه بیشتر به وضعیت امکانات و تجهیزات ورزشی... Read more »

🔸ضرورت توجه به امکانات و تجهیزات ورزشی رودسر

سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر بر ضرورت توجه بیشتر به امکانات و تجهیزات ورزشی این شهرستان در حوزه زیر ساخت ها تاکید کرد.

علی وارسته روز سه شنبه در دیدار با مدیر کل ورزش و جوانان گیلان با تاکید بر توجه بیشتر به وضعیت امکانات و تجهیزات ورزشی این شهرستان شرایط کنونی را راضی کننده ندانست و گفت : بررسی های میدانی نشان می دهد که برخی سالن های ورزشی شرایط خوبی ندارند که باید نگاه ویژه ای در این زمینه صورت گیرد.
وی پرداختن به ورزش همگانی و قهرمانی را مورد تاکید قرار داد و افزود :معتقدم نگاه همه ما باید در هر دو مقوله باشد چرا که صرف پرداختن به ورزش قهرمانی کافی نیست و باید ورزش همگانی نیز به همان نسبت قهرمانی مورد توجه قرار گیرد.
به گفته وی ، هر قدر در ورزش هزینه کنیم کم است چرا که این هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است.
فرماندار رودسر یکی از ظرفیت های عظیم این شهرستان را در رشته فوتبال ساحلی دانست و اظهار کرد :این رشته امتیاز بزرگی برای این شهرستان در سطح استان و کشور است و با وجود اینکه برخی اعضای این تیم در تیم ملی حضور دارند باید بیشتر مورد توجه و حمایت قرار گیرند.
وارسته در بخش دیگری از سخنان خود حمایت همه جانبه از مربیان و بازیکنان بازنشسته در تیم های ورزشی مختلف را مورد تاکید قرار داد و اضاافه کرد : اینکه در برخی موارد مشاهده می شود به عنوان مثال یک مربی تیم ملی در گیشه بلیط فروشی بلیط می فروشد این وضعیت زیبنده نیست و باید شانیت و جایگاه آنان حفظ شود.
وی یاد آور شد : این شهرستان استعدادهای زیادی در بعد ورزش قهرمانی و همگانی دارد که باید تلاش کنیم این ظرفیت های بالقوه به فعلیت در آید.
🔹مدیر کل ورزش و جوانان گیلان هم در این دیدار با اشاره به حجم عظیم ورزشکاران در استان گفت : در چنین شرایطی در تجمیع و ساماندهی ورزشکاران مشکلاتی داریم و بودجه دولتی هم کفاف هزینه ها را نمی دهد که به همه شهرستان ها توجه جدی داشته باشیم اما این به منزله آن نیست که به شهرستان ها توجه نکنیم.
🔹مریم بخشی ، شرایط شهرستان رودسر را به لحاظ تعاملات مدیران برای توسعه و پیشرفت ورزش بسیار با اهمیت خواند و افزود : طبیعتا در چنین شرایطی است که می توانیم افق روشنی برای توسعه و پیشرفت بیشتر ورزش رودسر شاهد باشیم.
🔹وی به اهتمام همه جانبه دستگاه ورزش استان برای حمایت از جوانان و ورزشکاران اشاره و اضافه کرد : با وجود منابع اندک اعتباری تلاش می کنیم هم در حوزه ورزش و هم جوانان قدم های بلندی برداریم .
🔹مدیر کل ورزش و جوانان گیلان از اختصاص ۶میلیارد تومان اعتبار امسال برای اشتغال در حوزه جوانان و گیلان خبر داد و تصریح کرد : این تسهیلات در قالب بانک کار آفرین و با بهره چهار درصد و برای هر طرح ۱۰۰میلیون تومان در نظر گرفته شده است .
🔹مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان که صبح روز سه شنبه برای بررسی مسایل و مشکلات در حوزه زیر ساخت های ورزشی به شهرستان رودسر عزیمت کرده است با فرماندار رودسر در محل فرمانداری دیدار و گفت و گو کرد.

 

ارسال به تلگرام
برچسب ها: برچسب‌ها:, , , , , ,
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای