کد خبر: 95775
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - مرداد ۱, ۱۳۹۷
سرپرست فرمانداراری رودسر نیز در این نشست بر ضرورت توجه بیشتر به مقوله فرهنگ را مورد تاکید قرار داد و یکی از اشکال فرهنگ را نه تنها فرهنگ سازی بلکه اعمال قانون دانست. علی وارسته در بخش دیگری از سخنان خود کتابداران را به حوزه مطالعه و کتابخوانی و ارتباط آنان با مبانی مکتوب کتاب... Read more »

سرپرست فرمانداراری رودسر نیز در این نشست بر ضرورت توجه بیشتر به مقوله فرهنگ را مورد تاکید قرار داد و یکی از اشکال فرهنگ را نه تنها فرهنگ سازی بلکه اعمال قانون دانست. علی وارسته در بخش دیگری از سخنان خود کتابداران را به حوزه مطالعه و کتابخوانی و ارتباط آنان با مبانی مکتوب کتاب فرا خواند و اضافه کرد :اگر در این زمینه مدیران نتواند ارتباط قوی در سه مقوله یاد شده برقرار کنند مطمئنا رشد، ارتقا و بالندگی رخ نخواهد داد.
وی یکی از ارکان مهم امروز جامعه را مبحث آموزش ذکر و اظهار کرد: امروز آموزش جزو الزامات و نیاز اساسی جامعه است و باید بحث کارگاه های امور یادگیری  و تفکر و اندیشه در حوزه کتاب نمود عینی بیشتری پیدا کند. وارسته در خاتمه سخنان خود با ابراز نگرانی در حوزه سرانه مطالعه کتاب تصریح کرد: باید همواره به کتاب بها و اهمیت داد و هر قدر در این زمینه سرمایه‌گذاری کنیم کم است.
در این نشست همچنین  محمد حسین موقری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رودسر در سخنانی کوتاه گفت: دانستن با یک اعتراف ساده شکل می گیرد و این اعتراف شجاعانه این است که ما هرچیزی را نمیدانیم و باید به کتاب مراجعه کنیم.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای