کد خبر: 89275
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - تیر ۲۵, ۱۳۹۷
به مناسبت هفته تامین اجتماعی
یونس محمودی فرماندار شهرستان املش به مناسبت هفته تامین اجتماعی با رئیس و معاونین اداره تامین اجتماعی شهرستان املش دیدار کرد. در این نشست که با حضور پدربزرگوار شهید محمود زارع کار مزین شده بود یونس محمودی سازمان تامین اجتماعی را یکی از محوری ترین ارگانهای حمایتی بشمار آورودکه انتظار میرود این نهاد در رفع... Read more »

یونس محمودی فرماندار شهرستان املش به مناسبت هفته تامین اجتماعی با رئیس و معاونین اداره تامین اجتماعی شهرستان املش دیدار کرد.
در این نشست که با حضور پدربزرگوار شهید محمود زارع کار مزین شده بود یونس محمودی سازمان تامین اجتماعی را یکی از محوری ترین ارگانهای حمایتی بشمار آورودکه انتظار میرود این نهاد در رفع مشکلات جامعه بیمه شدگان و کارگری بر تلاشهای همه جانبه خود بیافزاید.
هرمزی رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان گفت:آمارها از افزایش نرخ ۱۱%مستمری بگیران نسبت به سال گذشته به تعداد۱۲۶۸ نفر حکایت دارد در این راستا افراد تحت پوشش با رشد ۳۵%به ۱۵۷۰۰نفر رسیده است،پرداختی به مستمری بگیران در سال۹۶ به مبلغ ۱۷۰ میلیارد ریال به رشد ۱۸% رسیده ایم،مبلغ۱۲ میلیارد ریال بیمه بیکاری پرداخت شده و تعداد ۱۱۲۱۲ جلد دفترچه درمانی برای شهروندان شهرستان املش صادر شده است.
در ادامه محمودی نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد که تقویت و تمشیت امور بیمه شدگان ،حمایت از مستمری بگیران ،احداث درمانگاه تامین اجتماعی درشهرستان و پشتیبانی از کارفرمایان ،خواسته های بحق دولت تدبیر و امید و شهروندان عزیز املشی میباشد.

ارسال به تلگرام
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای