کد خبر: 101567
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - مرداد ۸, ۱۳۹۷
مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: انجمن اولیاء و مربیان نهادی اجتماعی و دموکراتیک است که باید سرمایه مردمی‌بودن آن حفظ شود. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان،   نادر جهان آرای صبح امروز در مراسم افتتاحیه گردهمایی روسای ادارات انجمن اولیا و مربیان سراسر کشور... مطالعه بیشتر »

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: انجمن اولیاء و مربیان نهادی اجتماعی و دموکراتیک است که باید سرمایه مردمی‌بودن آن حفظ شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان،   نادر جهان آرای صبح امروز در مراسم افتتاحیه گردهمایی روسای ادارات انجمن اولیا و مربیان سراسر کشور در بندرانزلی اظهار داشت: انجمن اولیا و مربیان بسترساز ارتباط گرم اولیای دانش‌آموزان و مدرسه است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به نقش موثر انجمن‌ او‌لیا و مربیان خاطرنشان کرد: انجمن اولیاء و مربیان نهادی اجتماعی و دموکراتیک است که باید سرمایه مردمی بودن آن حفظ شود.

جهان آرای وجود انجمن اولیاء و مربیان را سبب افزایش اعتماد عمومی نسبت به وزارت آموزش و پرورش دانست و ابراز داشت: انجمن اولیاء و مربیان یک سرمایه اجتماعی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان نیز در این جلسه با اشاره به ظرفیت خدادادی موجود در این استان خاطرنشان کرد: وجود سرمایه‌های انسانی کارآمد اصلی‌ترین ظرفیت استان گیلان است و برگزاری چنین همایش‌هایی عاملی برای ایجاد هم‌افزایی، تعامل و انتقال تجربه است  علی اصغر جمشید نژاد تصریح کرد: آموزش و پرورش مرکز تحولات است هیچ تحولی به سرانجام نمی رسد مگر اینکه از آموزش و پرورش آغاز شود.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای