کد خبر: 101561
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - مرداد ۸, ۱۳۹۷
مدیرکل دفتر اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش گفت: تشکیل انجمن اولیا و مربیان در مدارس، نماد مردم سالاری است و ۷۰۰ هزار نفر در ۹۲ هزار مدرسه از اعضای انجمن های اولیا و مربیان مدارس کشور هستند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، نورعلی... Read more »
مدیرکل دفتر اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش گفت: تشکیل انجمن اولیا و مربیان در مدارس، نماد مردم سالاری است و ۷۰۰ هزار نفر در ۹۲ هزار مدرسه از اعضای انجمن های اولیا و مربیان مدارس کشور هستند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، نورعلی عباسپور در گردهمایی آموزشی_ توجیهی روسای ادارات و کارشناسان انجمن اولیا سراسر کشور که در بندر انزلی برگزار شد، با اشاره به وظایف متقابل مدارس و خانواده ها گفت: آموزشگاهها باید پاسخگوی تربیت دانش آموزان و خانواده ها نیز باید تربیت در همه ابعاد آن را از آموزش و پرورش مطالبه نمایند. وی مدرسه را کانون اصلی تعلیم و تربیت دانست و افزود: تربیت رسمی و عمومی مدارس با مشارکت همه جانبه خانواده ها محقق می شود و عملکرد تربیتی و آموزشی باید مکمل هم باشند. مدیرکل دفتر اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش  با اشاره به برگزاری سه روزه این گردهمایی تصریح کرد: محور برگزاری این همایش ارائه آموزش‌هایی مانند آموز‌ش‌های خانواده براساس سند تحول بنیادین است.

عباسپور  با تاکید بر لزوم آگاهی کامل مسئولان آموزش و پرورش از سند تحول بنیادین خاطرنشان کرد: در حال حاضر مبنای کاری آموزش و پرورش ایجاد تحول براساس سند تحول بنیادین است.

وی با اعلام اینکه امسال انتخابات انجمن اولیاء و مربیان به‌صورت الکترونیکی برگزار می‌شود گفت: هدف از اجرایی کردن این طرح حضور جدی‌تر اولیاء در راستای تشکیل انجمن اولیاء و مربیان و انتخاب اعضای توانمند برای اداره بهتر مدارس است.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای