کد خبر: 81337
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - تیر ۱۴, ۱۳۹۷
طي همكاري في مابين مرجع شهرستاني كنوانسيون حقوق كودك و شوراي مبارزه با مواد مخدر شهرستان املش مسابقه نقاشي كودكان با شعار “نه به اعتياد” در محل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان با حضور يونس محمودي فرماندار روساي ادارات بهزيستي ، آموزش و پرورش ، شبكه بهداشت و درماني و مسئول اين كانون برگزار... Read more »

طي همكاري في مابين مرجع شهرستاني كنوانسيون حقوق كودك و شوراي مبارزه با مواد مخدر شهرستان املش مسابقه نقاشي كودكان با شعار “نه به اعتياد” در محل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان با حضور يونس محمودي فرماندار روساي ادارات بهزيستي ، آموزش و پرورش ، شبكه بهداشت و درماني و مسئول اين كانون برگزار شد.

دراين مراسم نماينده عالي دولت در شهرستان املش ضمن تشكر از مسئولين كارگروه ها به ويژه حضور دو بانوي مدير فعال در راس كارگروه چهارگانه كنوانسيون حقوق كودك ، شهرستان را باعث افتخار دانست.ايشان با تبيين سياستهاي دولت تدبير اميد در امور كودكان و نوجوانانبر آموزش سبك زندگي ، مدارا ، احترام به والدين و رعايت اصول تعاملات بين فردي در جامعه به اين قشر آينده ساز كشور تاكيد نمود.

در ادامه يونس محمودي گفت: امروز مصادف است با چهارده تير روز ملي قلم ، بسط و گسترش فرهنگ كتاب و كتابخواني را در بين كودكان و نوجوانان توسط مربيان مورد تاكيد و تصريح قرار داد . در پايان پس از گوش كردن فرماندار به سخنان كودكان حاضر ،هدايايي به برگزيدگان مسابقه از سوي ايشان اعطاء شد.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای