کد خبر: 97562
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - مرداد ۳, ۱۳۹۷
محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه، معاون رئیس جمهوری ایران و سخنگوی دولت روز چهارشنبه اعلام کرد که استعفای خود را از تمام سمت‌هایش در دولت ارائه کرده اما رئیس جمهوری آن‌را نپذیرفته است. معاون رئیس جمهور گفت که نتوانسته است حسن روحانی را برای این کار قانع کند. وی به خبرنگاران گفت که... مطالعه بیشتر »

محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه، معاون رئیس جمهوری ایران و سخنگوی دولت روز چهارشنبه اعلام کرد که استعفای خود را از تمام سمت‌هایش در دولت ارائه کرده اما رئیس جمهوری آن‌را نپذیرفته است.

معاون رئیس جمهور گفت که نتوانسته است حسن روحانی را برای این کار قانع کند.

وی به خبرنگاران گفت که برای اصلاح کابینه «شخصا» خواسته است از همه مسئولیت‌ها کناره‌گیری کند تا دست رئیس جمهور برای تغییرات باز باشد. آقای نوبخت در عین حال افزود: «اگر برخی از فعالان سیاسی رضایت خدا را در نظر نمی‌گیرند، مراعات مردم را بکنند» و به دنبال «تسویه حساب سیاسی» نباشند.

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی، ایرنا آقای نوبخت در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: «مردم را دوست دارم و علاقه‌مندم اکنون که بودن من نمی‌تواند با این همه زحمت، نفعی به مردم برساند شاید بیرون رفتنم از دولت بتواند کمک کند.»

لحظاتی پیش از اعلام کناره‌گیری وی نیز هیات دولت ایران رئیس کل بانک مرکزی را تغییر داد و عبدالناصر همتی را جانشین ولی‌الله سیف کرد.

ارسال به تلگرام
برچسب ها: برچسب‌ها:,
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای