کد خبر: 110029
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - آگوست 10, 2018
آیین تجلیل از خبرنگاران استان گیلان در شهرستان رودسر برگزار شد
نگاه نقادانه توام با ارائه راهکار و طریق، به روند توسعه شتاب می بخشد سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر شامگاه چهارشنبه به مناسبت روز خبرنگار و در آیین تجلیل از خبرنگاران رسانه‌های استان و شهرستان رودسر در محل هتل ارشیای شهر کلاچای ، صرف نگاه نقادانه از سوی خبرنگاران بدون ارائه راهکار و طریق را رویکرد... Read more »

نگاه نقادانه توام با ارائه راهکار و طریق، به روند توسعه شتاب می بخشد

سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر شامگاه چهارشنبه به مناسبت روز خبرنگار و در آیین تجلیل از خبرنگاران رسانه‌های استان و شهرستان رودسر در محل هتل ارشیای شهر کلاچای ، صرف نگاه نقادانه از سوی خبرنگاران بدون ارائه راهکار و طریق را رویکرد سازنده ندانست و گفت :خبرنگاران علاوه بر نگاه نقادانه باید برای توسعه و ارتقای جامعه در شاخص های مختلف راهکار ارایه دهند.
وی با بیان اینکه جامعه بدون نقد سازنده به رشد و تعالی نمی رسد نقش خبرنگاران را در این زمینه برجسته خواند و افزود:در کنار نقد سازنده باید صداقت و امید را در جامعه تقویت و احیا کنید.
علی وارسته در بخش دیگری از سخنان خود به چند مولفه مهم در حوزه رسانه ها اشاره و از مهمترین آنها را برخوردار ی از اطلاعات تخصصی ، صداقت در کار و امید بخشی در جامعه عنوان کرد.
وی با اشاره به شرایط حساس کشور لزوم امید بخشی و پرهیز از تخریب در جامعه از سوی خبرنگاران را مورد تاکید قرار داد.
در پایان این مراسم با اهدای هدایا و لوح تقدیر از خبرنگاران استان و شهرستان رودسر تجلیل شد.

ارسال به تلگرام
برچسب ها: برچسب‌ها:, , , , ,
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای