کد خبر: 126200
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - آگوست 29, 2018
طی حکمی از سوی سرپرست فرمانداری لاهیجان، علیرضا پرندوش به عنوان مشاور رسانه‌ای این فرمانداری منصوب شد. ظهر امروز امیر جانبازی سرپرست فرمانداری شهرستان لاهیجان طی حکمی علیرضا پرندوش را به عنوان مشاور رسانه‌ای فرمانداری لاهیجان منصوب کرد. در بخشی از حکم امیر جانبازی خطاب به علیرضا پرندوش آمده است: نظر به شایستگی، تعهد و... Read more »

طی حکمی از سوی سرپرست فرمانداری لاهیجان، علیرضا پرندوش به عنوان مشاور رسانه‌ای این فرمانداری منصوب شد.

ظهر امروز امیر جانبازی سرپرست فرمانداری شهرستان لاهیجان طی حکمی علیرضا پرندوش را به عنوان مشاور رسانه‌ای فرمانداری لاهیجان منصوب کرد.

در بخشی از حکم امیر جانبازی خطاب به علیرضا پرندوش آمده است:

نظر به شایستگی، تعهد و توانمندی جنابعالی، به‌موجب این ابلاغ به‌عنوان مشاور رسانه‌ای فرمانداری شهرستان لاهیجان منصوب می‌شوید. امید است در سایه الطاف خداوند بزرگ با تعامل و همکاری سایر اصحاب رسانه در اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت تدبیر و امید پیروز و پایدار باشید.

گفتنی است علیرضا پرندوش دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت گرایش تجارت الکترونیک و از فعالان شناخته شده فرهنگی و رسانه ای استان است که در کارنامه کاری وی همکاری با خبرگزاری های مطرح کشور، پایگاه های خبری استان، روابط عمومی چند دستگاه و سردبیری خبرآنلاین گیلان، پایگاه خبری بامردم، پایگاه خبری گویا و در سوابق علمی و تخصصی او نیز ده ها رتبه ملی و بین المللی در حوزه های مختلف دیده می شود.

علیرضا پرندوش همچنین در انتخابات سال ۹۶ ریاست جمهوری، معاونت دانشجویی ستاد تبلیغاتی دکتر روحانی در شهرستان لاهیجان را عهده دار بود.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای