کد خبر: 125100
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - آگوست 28, 2018
فرماندار بندرانزلی در حاشیه بهره برداری از ۵ پروژه عمرانی، آموزشی، تولیدی و صنعتی شهرستان تاکید کرد: رسیدگی به مسائل اقتصادی و معیشتی مردم از مهمترین کارهای دستگاه اجرایی کشور است. فرماندارشهرستان بندرانزلی گفت: رسیدگی به مسائل اقتصادی و معیشتی مردم و ایجاد اشتغال در اولویت کارهای ما قرار دارد. دکتر میرشمس مومنی زاده در این... Read more »


فرماندار بندرانزلی در حاشیه بهره برداری از ۵ پروژه عمرانی، آموزشی، تولیدی و صنعتی شهرستان تاکید کرد: رسیدگی به مسائل اقتصادی و معیشتی مردم از مهمترین کارهای دستگاه اجرایی کشور است.

فرماندارشهرستان بندرانزلی گفت: رسیدگی به مسائل اقتصادی و معیشتی مردم و ایجاد اشتغال در اولویت کارهای ما قرار دارد.

دکتر میرشمس مومنی زاده در این مراسم ضمن تبریک هفته دولت، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران از لحاظ سیاسی و امنیتی کشوری بسیار قدرتمند است و در تحولات سیاسی و امنیتی نقش محوری و تعیین کننده دارد.
وی خاطرنشان کرد: در زمینه اقتصادی با مشکلاتی رو به رو هستیم و معتقدیم در شرایط کنونی و خصوصا در سالی که توسط مقام معظم رهبری سال «حمایت از کالای ایرانی» نام گذاری شده است همه کسانی که در عرصه اقتصاد فعال هستند و جهت رونق اشتغال نقش آفرینی می کنند جهاد گران عرصه اقتصادی هستند.
رئیس دستگاه اجرایی شهرستان بندرانزلی تصریح کرد: اولویت ما پرداختن به مسائل اقتصادی و معیشتی مردم و ایجاد فرصت اشتغال برای کارجویان، جوانان و بویژه افراد تحصیل کرده است.
وی گفت: باید از منابع بخش خصوصی که در جهت رونق اقتصاد و ایجاد اشتغال تعیین کننده است برای رونق و حمایت از تولید استفاده کنیم که این مسئله در اولویت برنامه های ماست و تلاش می کنیم از این ظرفیت در جهت خدمت به مردم استفاده کنیم.

ارسال به تلگرام
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای