کد خبر: 106795
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - آگوست 5, 2018
حسن روحانی روز یکشنبه در پاسخ به اعلام وصول سوال از رئیس جمهوری از سوی مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به علی لاریجانی گفت که برای پاسخ به سوال نمایندگان در زمان مقرر به مجلس خواهد رفت. آقای روحانی در این نامه که روز یکشنبه ۱۴ مرداد ارسال شده، می‌نویسد: «درست در سالروز تحلیف رئیس... Read more »

حسن روحانی روز یکشنبه در پاسخ به اعلام وصول سوال از رئیس جمهوری از سوی مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به علی لاریجانی گفت که برای پاسخ به سوال نمایندگان در زمان مقرر به مجلس خواهد رفت.

آقای روحانی در این نامه که روز یکشنبه ۱۴ مرداد ارسال شده، می‌نویسد: «درست در سالروز تحلیف رئیس جمهوری دوره دوازدهم، سؤال تعدادی از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی واصل گردید. بی تردید سؤال از رئیس جمهور کشور با مراعات حداقل دو نکته می تواند مبارک باشد.»

حسن روحانی با اشاره به اینکه این دو نکته یکی «بودن در چارچوب قانون اساسی» و دیگری «طرح در زمان و شرایط مناسب کشور» است می‌افزاید: «متاسفانه هیچکدام از این دو حاصل نشده است. اما برای جلوگیری از هر نوع اختلاف بین قوا و احترام به مجلس شورای اسلامی انشاء الله در فرصت مقرر به مجلس خواهم آمد و به سوالات پاسخ خواهم داد.»

رئیس جمهوری ایران همچنین در بخش پایانی نامه حضورش در مجلس را «فرصت» خواند و گفت: «البته این امر می‌تواند فرصت خوبی باشد تا برخی از حقایق را برای مردم عزیز کشورم بازگو نمایم که آنها صاحب واقعی کشورند و مشروعیت من و شما نیز از آراء آنها است.»

گفتنی است رئیس مجلس ایران روز چهارشنبه ۱۰ مرداد با امضای ۸۰ نماینده طرح سوال از رئيس جمهور را اعلام وصول کرد.

ارسال به تلگرام
برچسب ها: برچسب‌ها:,
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای