کد خبر: 106058
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - مرداد ۱۳, ۱۳۹۷
از تعداد ۲۳ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ۱۰ نفر دارای مدارکی کاملا بی ارتباط با مسائل اقتصادی هستند و البته مشاغلی هم که پیش از مسوولیت نمایندگی در آن مشغول بودند نیز چندان ارتباطی با این موضوع نداشته است به گزارش خبرانلاین تقریبا ۴۳درصد اعضای این کمیسیون مدارک تحصیلی غیر مرتبط با کمیسیون دارند. البته... Read more »

از تعداد ۲۳ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ۱۰ نفر دارای مدارکی کاملا بی ارتباط با مسائل اقتصادی هستند و البته مشاغلی هم که پیش از مسوولیت نمایندگی در آن مشغول بودند نیز چندان ارتباطی با این موضوع نداشته است

به گزارش خبرانلاین تقریبا ۴۳درصد اعضای این کمیسیون مدارک تحصیلی غیر مرتبط با کمیسیون دارند. البته در این محاسبه باز مدیریت دولتی با اغماض جزو رشته های مرتبط در نظر گرفته شد و علی رغم اینکه ۴ نفر از نمایندگان عضو این کمیسیون دارای مدرک مدیریت دولتی هستند باز این تعداد در نظر گرفته نشد.

برای مثال حجت الاسلام موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان با مدرک کارشناسی تاریخ اسلام عضو کمیسیون اقتصادی است یا کبیری که عضو هیات رئیسه این کمیسیون است دارای مدرک دکتری علوم قرآن و حدیث از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران است.

ارسال به تلگرام
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای