کد خبر: 116566
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - آگوست 17, 2018
در خصوص مباحث اینروزای شورای رشت ، باید گفت ؛ حرمت امامزاده با متولیشه/چطور ما در کسب رای توجه داریم به ذائقه مردم و قرار گرفتن در لیست فلان حزب برامون مهم میشه ، اما در عمل میگیم “اخذ تصمیم تنها بر اساس وجدان” علت اینکه در این مملکت هنوزم گرفتار شعارهای پوپولیستیم و بعد... Read more »

در خصوص مباحث اینروزای شورای رشت ، باید گفت ؛ حرمت امامزاده با متولیشه/چطور ما در کسب رای توجه داریم به ذائقه مردم و قرار گرفتن در لیست فلان حزب برامون مهم میشه ، اما در عمل میگیم “اخذ تصمیم تنها بر اساس وجدان”

علت اینکه در این مملکت هنوزم گرفتار شعارهای پوپولیستیم و بعد ِانتخابات مردم می مونن و شعارها و وعده ها ، اینه که اینجا فردگرایی جایگزین حزب گراییه و حتی افرادی که در ایام انتخاباتم حمایتهای حزب رو در افزایش آراشون پرتاثیر می بینن ، بعد ِ انتخابات ارتباطشون رو با حزبی که در لیستش قرار گرفتن و حمایت شدن از طرفش ، قطع میکنن و اون حزبم عملن نقشش خلاصه میشه به ایام انتخابات و نقشیم در تصمیم گیریها نداره ! این مساله ام باعث میشه حزب در این مملکت پا نگیره و مردمم به احزابی که در برابر عملکرد کاندیداهای مورد حمایتشون پاسخگو نیستن ، باور نداشته باشن .
در خصوص مباحث اینروزای شورای رشت ، باید گفت ؛ حرمت امامزاده با متولیشه ! انتظار می بود بزرگان اصلاح طلب راه یافته به شورا از روز اول تلاششون معطوف به این میشد که افراد همسو رو جذب کنن و پایبند برنامه ها و اهداف می بودن ، ولی می بینیم این اتفاق نیفتاد ؛ رای آقایان در انتخاب سرپرست شهرداری ، شهردار ، هیئت رییسه شورا و مواضع شون در خصوص دفاع از حقوق عضو بازمانده ی لیست امید در برابر شبهه قانونی حضور جناب شکریه در شورا و … ، گواه این مطلبه . آیا این مواضع عزیزان با برنامه ها و اهداف جریان اصلاح طلبی قرابت داشت و در جهت تحکیم اون بود ؟؟ بعدش ، چرا فکر می کنیم اگه مایی که با قرار گرفتن در لیست اصلاح طلبان رای مردم رو گرفتیم ، دیگه نباید با اون جریان هماهنگ و همسو باشیم و “حق استقلال رای و اندیشه” رو گوشزد می کنیم ؟! چطور ما در کسب رای توجه داریم به ذائقه مردم و قرار گرفتن در لیست فلان حزب برامون مهم میشه ، اما در عمل میگیم “اخذ تصمیم تنها بر اساس وجدان” !؟ مگه خواسته حزبی که در لیست شون قرار گرفتیم و متعاقبن رای اکثریت مردم رو بدست آوردیم در تضاد و تقابل با منافع سایر افراده که هماهنگی با اونا بی وجدانیه ؟!! تفاوت فقط در سلایق ، اهداف و برنامه های این احزابه که هر کدوم شون مدعین برای جامعه کآراتر و مفیدترن . در هر حال ، اونچه مهمه نظر مردمه ، مردمی که در مقطعی متمایل به یه حزب و جریان سیاسی هستن و به کاندیداهاش رای دادن ، بنابراین مام باید به ذائقه مردم احترام بذاریم . جناب #امیر_حسین_علوی هم برنامه ی خاصی ارایه ندادن و اگه هم میدادن ، اینطور نبوده که بگیم با “خاستگاه فکری اصلاح طلبان” همسو بوده و یا مصالح مردم و شهر در این انتخاب بود !!
#یکی_برای_همه_و_همه_برای_یکی
#احمد_رمضان_پور_نرگسی
#اسماعیل_حاجی_پور
#فرهام_زاهد
#بهراد_ذاکری
#رضا_رسولی
#حامد_عبدالهی
#سه_تفنگدار_الکساندر_دوما

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای