کد خبر: 128880
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - شهریور ۱۱, ۱۳۹۷
ایران روز شنبه گزارش رویترز مبنی بر انتقال موشک به عراق را رد کرد و آن را دروغ خواند. تهران اعلام کرد که این گزارش با هدف آسیب رساندن به روابط میان ایران و همسایگانش تهیه شده است. بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت: «آن چه توسط برخی کانون‌های شناخته شده و برخی رسانه‌ها... Read more »

ایران روز شنبه گزارش رویترز مبنی بر انتقال موشک به عراق را رد کرد و آن را دروغ خواند. تهران اعلام کرد که این گزارش با هدف آسیب رساندن به روابط میان ایران و همسایگانش تهیه شده است.

بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت: «آن چه توسط برخی کانون‌های شناخته شده و برخی رسانه‌ها تحت عنوان انتقال موشک‌های ایرانی به عراق مطرح و منتشر شده است، سخن و کلامی بی‌ربط و از اساس دروغ است.»

او افزود: «این اخبار صرفا با هدف ایجاد هراس نزد کشورهای منطقه و در ادامۀ سیاست‌های ایران‌هراسی و ایران‌گریزی مطرح شده است؛ اخباری کاملا کذب و مضحک که هدفی جز تحت تاثیر قرار دادن روابط خارجی ایران، بخصوص روابط با همسایگان را در بر ندارد.»

یک روز پیش از این خبرگزاری رویترز اعلام کرده بود که ایران به متحدان شیعۀ خود در عراق موشکهای بالستیک داده و در حال افزایش ظرفیتها برای توسعۀ برنامۀ موشکی خود در عراق است.

ارسال به تلگرام
برچسب ها: برچسب‌ها:, ,
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای